Хто кого порекомендує як гінеколога до пологів

Більше
15 жовт. 2011 22:37 #71854 від OpenUp
Тут бачу дехто плутає тих хто приймає пологи, і тих хто веде вагітність. Якщо хороший лікар дивився за вагітною напротязі вагітності, то прийняти пологи може і медсестра без проблем. Але якщо пологи проходили з труднощами, і лікар не дуже компетентний плюс вагітна робить як хоче а не як їй приписано, то і самий хороший акушер-гінеколог може не спасти ситуацію, так що я думаю ви зрозуміли. А взагалі йдіть до Рибачука для ведення вагітності, можете перепитати у знайомих про його рівень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogonek
  • ogonek аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
16 жовт. 2011 16:37 #71897 від ogonek
Дякую OpenUp за роз`яснення для інших форумчан, метою створення цієї теми були саме прізвища лікарів до пологів.. Це важливе питання для тих, хто починає звертатися в жіночу консультацію, для контролю вагітності, тому прошу залишайте свої вражені (це стосується передусім жіночої аудиторії сайту), дякую...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogonek
  • ogonek аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
20 жовт. 2011 19:53 #72040 від ogonek
Всем спасибо, кто принимал участие в дискуссии, уже определились и даже записались на прием... Сегодня был первый день, так что всем удачи...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 жовт. 2011 19:55 #72042 від Dentist
і до кого звернулись? якщо не секрет?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogonek
  • ogonek аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
20 жовт. 2011 20:01 #72043 від ogonek
Буга Оксана Федорівна

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 лист. 2011 00:06 #73237 від Leyla

ogonek;71252 пише: Ось і настав той момент коли виникла потреба звертатися до лікаря гінеголога при вагітності. Давайте будемо правдиво коментувати дії лікарів, до кого варто звертатися, не боючись за контроль вагітності.

Хороший лікар - Буга Оксана Федорівна приймає пологи, можливо про те, щоб стати на облік можна запитати. За багатьма відгуками мам і на власному досвіді, знаю, що дуже уважна і компетентна лікарка.:ax:Наполегливо рекомендую! )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 січ. 2012 14:05 #74654 від Маринка
Я два рази народжувала у Волянського, дуже задоволена, кращого акушера в місті мабудь немає.
Ці користувачі подякували: admin, rimma

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репостів
0
репостів