релігія та прейскуранти

  • KrOt
  • KrOt аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 квіт. 2011 08:38 #63947 від KrOt
Вчора один знайомий прийшов і розказав,щоб розвінчатись у церкві потрібно 150грн,а у нього було 100грн,і батюшка не хотів розвінчувати,я кажу йому,що мені знайома ситуація,коли хрестив дитину у старій церкві,тільки переступили поріг,як було задано питання,чого прийшли,сказали дитину похрестити,відповідь моментальна- 200грн,я собі подумав,приїхали б люди із села і вних нема 200,що їм не христити дитину виходить.Чому у іншій церкві,коли христили,батюшка сказав,я не можу вам сказати ціни,ви самі знаєте скільки ви можете подати у церкву,то виникає питання,релігія для народа,чи народ для релігії:bk::an:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 квіт. 2011 08:57 #63949 від LuK
якось дивилась по ТБ журналістське розслідування з цього приводу. Один батюшка сказав що ніякої такси не існує!Кожен повинен дати скільки вважає за потрібне.Може і взагалі не платити.Але не багато святих отців розділяє дану думку. Звідси і маємо :чим більша церква та приход,тим більша такса. п.с.до речі розцінки на приход для тих,хто хоче стати батюшкою.В залежності від села-це 5-10 долл.за хатуНа приклад:є село,там є 100 хат.платите 500-1000 дол. і ви батюшка цього села!(такі розцінки були пару років назад,зараз може вищі)прикро що релігія перетворилась на бізнес , як казав товаріщ Бендер "По чем опиум для народу?"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 квіт. 2011 09:39 #63951 від
Відповідь від у темі Re: релігія та прейскуранти

Toha;63947 пише: Вчора один знайомий прийшов і розказав,щоб розвінчатись у церкві потрібно 150грн,а у нього було 100грн,і батюшка не хотів розвінчувати,я кажу йому,що мені знайома ситуація,коли хрестив дитину у старій церкві,тільки переступили поріг,як було задано питання,чого прийшли,сказали дитину похрестити,відповідь моментальна- 200грн,я собі подумав,приїхали б люди із села і вних нема 200,що їм не христити дитину виходить.Чому у іншій церкві,коли христили,батюшка сказав,я не можу вам сказати ціни,ви самі знаєте скільки ви можете подати у церкву,то виникає питання,релігія для народа,чи народ для релігії:bk::an:

На моём венчании я с невестой стояли перед Мацолой (тоже ещё в старой церкви), за мной стояла моя мать. А отец поехал домой за деньгами, потому что не хватило где-то четверти заявленной суммы и нас нынешний глава православной Шепетовки просто отказался венчать, несмотря на то что время было обговорено заранее и стояла куча гостей.Это я не говорю о том, что Мацола меня тихонько обматерил прямо во время венчания, потому что я не так себя вёл. Мне нравится, как с этим делом обстоит в костёле. Мало того, что никто не будет там совершать подобных вещей простотак (всегда пару недель перед венчанием или крещением будет проходить своеобразное обучение основам с одним из священников), так ещё и денег не берут. Говорят "во время службы сколько можешь, столько положишь в шляпу". Причём действительно, сколько можешь, цены таким вещам у католиков нет. По крайней мере, в нашем костёле.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 квіт. 2011 09:44 #63953 від LuK
на рахунок костьолу згідна.там зовсім інше відношення до прихожан. коли померла моя бабуся,ми запросили ксендза її відспівати.це було в селі.він прийхав своєю машиною,зробив все що потрібно і від грошей категорично відмовився.навіть від пропозиції оплатити бензин ,на який він потратився. у відповідь запросив всіх у костьол на службу,і сказав що якщо хочемо,то можемо у костьолі під час служби дати скільки, вважаємо за потрібне. ніякої такси там у них не існує!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 квіт. 2011 07:59 #63993 від KrOt
недавно взнав,що у судилкові хотіли поміняти батюшку,який церкву построїв сам,але "зверху" побачили,що нормальна церква,з нормальним приходом,хотіли цього батюшку отправити у інше село,то люди вийшли,відстояли свого батюшку,сказали поставите другого перейдемо у іншу церкву,виходить за свої права та віросповідання потрібно боротися

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2011 09:38 #64056 від Alois

Toha;63993 пише: недавно взнав,що у судилкові хотіли поміняти батюшку,який церкву построїв сам,але "зверху" побачили,що нормальна церква,з нормальним приходом,хотіли цього батюшку отправити у інше село,то люди вийшли,відстояли свого батюшку,сказали поставите другого перейдемо у іншу церкву,виходить за свої права та віросповідання потрібно боротися

У Судилкові сабаданіти хотіли хапнути церкву київського патріархату, для будівництва якої Михайло Верхогляд віддав свою бА тьківщину...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 лип. 2011 23:49 #68178 від LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів