Чорні роботодавці

Більше
20 черв. 2011 06:41 #67684 від Reliz
Відповідь від Reliz у темі Відповідь: Чорні роботодавці
Я знаю не одну людину, яка працювала на цій компанії. Якщо вона добросовісна, то відповідно і компанія з нею повністю розрахувалась. На даний час вся молодь хоче нічого не робити:bm: і щоб хтось їй ще за це платив гроші.:bd:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 черв. 2011 10:28 #67696 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Чорні роботодавці
Ви про яку компанію?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 черв. 2011 17:09 #67707 від Reliz
Відповідь від Reliz у темі Відповідь: Чорні роботодавці
Я мав на увазі компанію ТОВ "ГофроПак"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 черв. 2011 20:51 #67708 від kredit
Відповідь від kredit у темі Відповідь: Чорні роботодавці

Reliz;67684 пише: Я знаю не одну людину, яка працювала на цій компанії. Якщо вона добросовісна, то відповідно і компанія з нею повністю розрахувалась. На даний час вся молодь хоче нічого не робити:bm: і щоб хтось їй ще за це платив гроші.:bd:

Читай оголошення і все зрозумієш про Гофропак - вони міняють торгових щомісяця!!!! Усі не добросовісні ??? Шановні супервайзери та керівники ставте реальні плани, а не з неба їх беріть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 черв. 2011 06:05 #67718 від Reliz
Відповідь від Reliz у темі Відповідь: Чорні роботодавці
Не міняють, а не можуть знайти ту людину, яка б відповідала їхнім вимогам. Звичайно, працюючи, наприклад в приватного підприємця, не буду їх називати, оптові бази всі знають, так там так: всі торгові отримують ЗП під одну планку-1000грн і задоволені бо всім однакова ЗП, а на Гофропак її можна заробити з великою різницею між, тим хто працював, і тим хто нічого не робив - демотивуючи себе, що великий план. А плани ставляться в залежності від торгових точок, якщо їх є 100, а просять продати в 30 - це нереально? Будь-яка цифра в планах ставиться не з потолка, значить досягалися продажі до цієї цифри і компанія хоче щоб ці продажі не падали, а хоча б залишалися на цьому ж рівні - це теж нереально?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
15 лип. 2011 13:01 #68459 від milka
Відповідь від milka у темі Відповідь: Чорні роботодавці

Reliz;67718 пише: Не міняють, а не можуть знайти ту людину, яка б відповідала їхнім вимогам. Звичайно, працюючи, наприклад в приватного підприємця, не буду їх називати, оптові бази всі знають, так там так: всі торгові отримують ЗП під одну планку-1000грн і задоволені бо всім однакова ЗП, а на Гофропак її можна заробити з великою різницею між, тим хто працював, і тим хто нічого не робив - демотивуючи себе, що великий план. А плани ставляться в залежності від торгових точок, якщо їх є 100, а просять продати в 30 - це нереально? Будь-яка цифра в планах ставиться не з потолка, значить досягалися продажі до цієї цифри і компанія хоче щоб ці продажі не падали, а хоча б залишалися на цьому ж рівні - це теж нереально?

Повністю згідна!

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 лип. 2011 22:26 #68486 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Чорні роботодавці
плюсую Релізу і Мілці

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
20 лип. 2011 15:29 #68568 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Відповідь: Чорні роботодавці
ага, проработал месяц, время потратил а в конце месяца тебе заявляют: извини у тя с планами не то, не заработал нифига. Время потраченное и куй оплаченное. ЗП должна формироваться на определенной ставки + % в таких конторах. а то работодатели слишком хитров.... и что бы работников иметь и при этом все риски на них же спихать. Делите риски свои поровну тогда уж

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лип. 2011 16:27 #68569 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Чорні роботодавці
Глянь на це з іншої сторони, ти взяв на роботу людину, навчив її працювати, вклав ресурси в робоче місце і тд. а працівник ніхріна за місяць не зробив. За що платити?ну і я ще не зустрічав, щоб десь, якщо план виконано --платили, а якщо ні -- не платили взагалі. Тут вже треба бути самовпевненим ідіотом, щоб піти на таку роботу.
Додано о 15:26
Попереднє повідомлення було написане в 15:22
ну і ще раз напишу (вже в якихось гілках писав) - за теперішнього стану економіки в нашій країні тіньова економіка крім того, що дає можливість заробляти надприбутки окремим верствам населення, ще і є одним з небагатьох способів для більшості людей заробляти не ахті великі гроші, а для декого не померти з голоду.
Додано о 15:27
Попереднє повідомлення було написане в 15:26
ну і ще раз напишу (вже в якихось гілках писав) - за теперішнього стану економіки в нашій країні тіньова економіка крім того, що дає можливість заробляти надприбутки окремим верствам населення, ще і є одним з небагатьох способів для більшості людей заробляти не ахті великі гроші, а для декого не померти з голоду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
20 лип. 2011 16:54 #68573 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Відповідь: Чорні роботодавці
Ну сверху писали, что не платят если нету плана, я и подумал что абсолютно ни копейки не заплатили..ЗЫ. Слыхал к 2015 году хотят вывести из оборота банкноты, и все перевести в электронные деньги. На сколько это правдоподобно, реально и чем это может грозить?) Экономику от тени наверное спасет сразу)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.097 секунд
0
репостів
0
репостів