ТРК "Шанс"

Більше
13 вер. 2010 23:23 #53388 від Шепетівчанин
ТРК "Шанс" був створений Шепетівчанин
Хто що може сказати про вищевказану структуру?Хтось користується їхніми послугами(кабельне телебачення)? Якщо так то як Вам якість послуг, ціни і т.п.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 вер. 2010 00:59 #53390 від
Відповідь від у темі Відповідь: ТРК "Шанс"
Давно відмовився від їх послуг. Каналів цікавих немає взагалі. А якість картинки просто обурює.Поставив собі тарелку - виходить дешевше і якість на голову вище.Окремо можна поговрити про їх власний канал)) Там окрім реклами і чорного екрану ніого немає. Цікаво які дурні ше там рекламу замовляють

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 вер. 2010 09:59 #53394 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ТРК "Шанс"
погоджуюсь!теж давно від нього відмовилась.поставила собі 2 тарелки,підключила ще віасат(99 грн на місяць)там хоть є що дивитисть і якість зоображення без питань

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2010 14:19 #53414 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Відповідь: ТРК "Шанс"
А що можете сказати про ціни? Якість зображення дуже погана? Кількість каналів і т.д.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 вер. 2010 14:21 #53415 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: ТРК "Шанс"
Я також відмовився від їх послуг. Нещодавно до сусіда заходив то канали ут1 1+1 та інтер показуються жахливо. Інші більш менш але все одно не дуже якісно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 вер. 2010 14:34 #53416 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ТРК "Шанс"
зоображення ще дрібниці.мій терпець урвався,коли я по вині цієї компанії на новий рік (пару років назад) лишилась без телебачення.вони бачите,не встигли щось відремонтувати... прийшлось у новорічну ніч радіо слухати)))
Додано о 14:34
Попереднє повідомлення було написане в 14:25
коли була ще абонентом шансу,спілкувалась з інженерами.вони по секрету розповіли що якість зоображення погана ,тому що стоїть стара апаратура,а нову купити дорого.цю стару потрібно щотижня підстроювати,чого звісно вони не ро***ть.тому і така якість зоображення. один вумнік навіть якось сказав що погане зоображення по вині телевізора)))Міняйте телека)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2010 15:05 #53418 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Відповідь: ТРК "Шанс"
Я б хотів знати може хтось підключився вже до кабельного по вул. Ст. Шосе? Туди нещодавно вели нову лінію, може і апаратуру нову прикупили? Ще питання щодо якості, ті канали які вони транслюють не кабельним шляхом показують більш менш. Кабельне гірше чи таке саме?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 жовт. 2010 21:22 #55597 від
Відповідь від у темі Відповідь: ТРК "Шанс"
Якість жахлива! Проживаю по Проспекту Миру, канали ут-1, 1+1, інтер покахують гірше ніж на антені яку я ставлю вдома. Хотів вже сьогодні йти відключитись, але побачив що вони накінець додали в список каналів ТВі - єдиний канал по якому в новинах і взагалі кажуть правду. А так як на антену цей канал не зловити то зостанусь на шансі і буду збирати гроші на тарілку.До речі раджу подивитись новини та аналітичні програми на цьому каналі хоча би раз - ви дуже здивуєтесь скільки правди замовчують на всіх інших каналах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 жовт. 2010 21:29 #55600 від mdmdmdmdmdmd
Відповідь від mdmdmdmdmdmd у темі Відповідь: ТРК "Шанс"
Насколько мне известно Шанс снимал рейдерскую атаку на мясокомбинат , избиение охраны и всё такое . Почему видео не пошло в эфир ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 жовт. 2010 21:31 #55601 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ТРК "Шанс"
у них всі відео йдуть з затримкою на 1-2 неділі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.224 секунд
0
репостів
0
репостів