РЕС

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 квіт. 2010 09:18 #51318 від LuK
РЕС був створений LuK
цікаво як часто ви лишаєтесь без світла?і на який час?цієї ночі майже все Шешукова було без світла .З"явилось лише після 8 години ранку.І це вже не перший раз!!!:aq:Це вже стало хронічнимА Рекорд нашого району-3 дні без світла ,при чому це трапляється кожного літа.можете собі уявити...:be:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
19 квіт. 2010 16:09 #51329 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Відповідь: РЕС
На Новий рік десь в 01.00 пропало світло, вийшли на дорогу подивилися як ресовці покрутилися біля будки трансформатора і поїхали. Світло з`явилося десь о десятій годині наступного дня. Новий рік видався веселим.P.S щось напевно згоріло тому і вимкнули. до цього майже не виключали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 квіт. 2010 17:38 #51332 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: РЕС
Сьогодні у мене також вдень не було світла, що буває дууже рідко. Так що певно десь була таки аварія вночі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 квіт. 2010 22:51 #51349 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Відповідь: РЕС
На рахунок Шешукова так, і до речі на Радіщева теж. В нас все як не в людей.

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 квіт. 2010 05:01 #51389 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Re: РЕС

Nino;51318 пише: ... цієї ночі майже все Шешукова було без світла... ... 3 дні без світла ,при чому це трапляється кожного літа...

вот таким образом работники РЕСа способствуют повышению рождаемости у нас в стране :ag:;)

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2011 14:30 #62712 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: РЕС
шо за фігня:aq:вже декілька днів блимає світло! за останню годину декілька раз зникав нет і перезагружався модем і я перегружала стіралку:aq::aq::aq: хто ще таке спостерігає?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Klon
  • Klon аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
20 бер. 2011 22:26 #62730 від Klon
Відповідь від Klon у темі Відповідь: РЕС
ага, і через світло таке, підприємці декларацію здати не могли в податкову близько години )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 бер. 2011 07:40 #62735 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: РЕС
коли мене це вже дістало,позвонила я в рес щоб запитати у чому справаа мені якийсь недовольний дядько криком відповів що це цілком нормально і в договорі який я заключала з ресом все це передбачено і є нормою:bm::bj:і нема чого звонити і надоїдати. коли я у нього запитала хто мені буде ремонтувати техніку,яка згорить через такі перепади(а таке вже траплялось),направив у кеч.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 бер. 2011 07:54 #62737 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: РЕС
у мене міняли лінію електомереж,ставили столби нові,писали17-19 небуде світла з9-17,то вони уроди,в суботу до 19-30 поробили, чухнули,а я проснувся у неділю як у морзі,добре,що грубка є,напалив бистро,то аж 14-00 зявилось,так що треба їх матлохати,бо оборзелі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 бер. 2011 08:46 #62739 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Відповідь: РЕС
Допустиме тривале коливання напруги, згідно ГОСТ +/- 5%, +/-10% - короткочасне.Що стосується винуватців цього, потрібно проводити розслідування. Річ в тому, що будинок в якому проживає LuK, заживлений від ТП-10/0.4 кВ, яка є власністю і експлуатується КЕЧ, внутрішньобудинокві мережі - експлуатуються житлово-комунальним підприємством і тому необхідно визначити, де стались пошкодження, що призвели до такого коливання напруги в квартирних мережах - це можуть бути і мережі РЕМ (зовнішні лінії ПЛ-10 кВ до ТП), так і пошкодження на самій ТП (КЕЧ), так і корткочасні КЗ (перехідні процеси) в внутрішньобудинкових мережах (ЖЕК).А при необхідності, ви завжди можете звертатись зі скаргами на якість електричної енергії (та стан електричних мереж) в Шепетівське відділення інспекції Держенергонагляду (30400, Хмельницька обл., м.Шепетівка, пр.Миру, 12 - вхід поруч з 15-ою аптекою), яка уповноважена розглядати дані скарги та видавати приписи, щодо усунення порушень винуватцям.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.199 секунд
0
репостів
0
репостів