LINUX

  • DMITRIY
  • DMITRIY аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 лист. 2007 15:48 #13140 від DMITRIY
Відповідь від DMITRIY у темі LINUX
Помогите с приложениями по LINUX для мобильных устройств ( моб и кпк). В нете не нашел, может искал в темноте или не там. Интересуют почтовые клиенты, игры, просмотрщики документов и т.д.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 лист. 2007 14:45 #13283 від odin
Відповідь від odin у темі LINUX
<div class='quotetop'>(blood @ 13.8.2007, 9:43) [snapback]16841[/snapback]</div>

Улыбнуло...Если сумел поставить и хоть что-то работает, то теперь ты ПРОДВИНУТЫЙ юзер. ;-) [/b]

:) виходить я продвинутий юзер!!! :)<div class='quotetop'>(blood @ 13.8.2007, 9:43) [snapback]16841[/snapback]</div>

В Линуксе есть аналоги "форточных" программ. Особенно в Дебиане софта немеряно...[/b]

наприклад аналога Фотошопу (тільки не тре нічого говорити про ГІМП) немає :)і офіси в лінуксів уєбанські

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lis
  • lis аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
11 груд. 2007 12:30 #14405 від lis
Відповідь від lis у темі LINUX
Допоможіть встановити matisse для 3d ефектів робочого столу. У мене Mandriva 2008/наприклад аналога Фотошопу (тільки не тре нічого говорити про ГІМП) немає і офіси в лінуксів уєбанськіФотошоп працює під Wine, але більшість завдань можна виконати у Гімпі. А Опен-офіс нічим не гірший форточного, навіть де в чому кращий. наприклад експорт у PDF - досить корисна річ для підготовки до друку в типографії

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Андрей
  • Андрей аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
14 груд. 2007 10:25 #14856 від Андрей
Відповідь від Андрей у темі LINUX
<div class='quotetop'>(lis @ 11.12.2007, 12:30) [snapback]27177[/snapback]</div>

Допоможіть встановити matisse для 3d ефектів робочого столу. У мене Mandriva 2008/[/b]

В Mandriva 2007 3D ефект робочого столу встановив без проблем, в чому саме проблема?

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2008 15:40 #17579 від Nachtigal
Відповідь від Nachtigal у темі LINUX
<div class='quotetop'>(odin @ 12.8.2007, 14:43) [snapback]16810[/snapback]</div>

Лінукс теж висне. і теж має проблеми і вразливості. хоть їх в 50 разів менше ніж у віндовза, але користуватись віндовсом, також в рази зручніше.до того ж, я, наприклад, не користуюсь операційною системою як такою - я користуюсь програмами. а більшість із них на Лінуксі тупо не запустиш. навіть емуляторами.а для настройки роутера Мандріви, і всі інші Лінукси з графічними оболонками - нерентабельні. от поставте консольний дебіан чи фрібсд - тоді і говоріть про крутизну лінуксу.[/b]

1. Звичайно, Linux має проблеми і вразливості і програми деколи падають... Але вразливості не такі критичні як у продуктів від МС, і протягом досить короткого терміну ці баги фіксяться розробниками. 2. Щодо зручності вінди: такі графічні середовища для *nix як Gnome та KDE вже давно "переплюнули" вінду по юзабельності.3. Говорити "не користуюсь операційною системою як такою - я користуюсь програмами", це всеодно, що казати "я не користуюсь електроенергією, а тільки телевізором, холодильником, etc"<div class='quotetop'></div>

от поставте консольний дебіан чи фрібсд - тоді і говоріть про крутизну лінуксу.[/b]

фрібсд - то не Linux взагалі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лют. 2008 09:19 #17811 від Nachtigal
Відповідь від Nachtigal у темі LINUX
<div class='quotetop'>(DMITRIY @ 24.11.2007, 15:48) [snapback]24847[/snapback]</div>

Помогите с приложениями по LINUX для мобильных устройств ( моб и кпк). В нете не нашел, может искал в темноте или не там. Интересуют почтовые клиенты, игры, просмотрщики документов и т.д.[/b]

В тебе на телефоні чи КПК Linux встановлено?Там же повин бути потрібний софт.Яка модель телефону/pda ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лют. 2008 20:49 #18524 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі LINUX
Тут мона скачати КУбунту ТУТа

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лют. 2008 21:24 #18537 від Nachtigal
Відповідь від Nachtigal у темі LINUX
<div class='quotetop'>(ARTIST @ 21.2.2008, 20:49) [snapback]34574[/snapback]</div>

Тут мона скачати КУбунту ТУТа [/b]

Але якщо качати, то краще саму останю версію Kubuntu 8.04 (Hardy Heron) Правда вона тільки Alpha 4. cdimage.ubuntu.com/kubuntu/releases/8.04/alpha-4/ А в кого інет дорогий, то можна безкоштовно замовити тут: shipit.ubuntu.com/ У мене ще з десяток CD версії 6.10 валяються. Студентам своїм планував роздавати. Але вони, як виявилось, від мавпів недалеко відірвались. Тому спроба виявилась невдалою. :-P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лют. 2008 11:38 #18592 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі LINUX
<div class='quotetop'>(Nachtigal @ 21.2.2008, 21:24) [snapback]34588[/snapback]</div>

Студентам своїм планував роздавати. Але вони, як виявилось, від мавпів недалеко відірвались. Тому спроба виявилась невдалою. :-P[/b]

Може їх час ще не прийшов, через років 5 це вже буде не проблема

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лют. 2008 11:41 #18593 від Nachtigal
Відповідь від Nachtigal у темі LINUX
<div class='quotetop'>(Immortal @ 22.2.2008, 11:38) [snapback]34655[/snapback]</div>

Може їх час ще не прийшов, через років 5 це вже буде не проблема[/b]

5 років - то не термін для еволюції... :D

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів