Який ТВ порадите взяти?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 квіт. 2011 15:38 #65027 від Dj Os
Мдаа...як я і думав всі почнуть рекомендувати різні філіпси та самосунги, кончані жекашки і леди. Народ мені потрібен якісний 3д для перегляду фільмів та ігр на консолі, а не монітори до компа.
Тема заблокована.
  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 квіт. 2011 15:46 #65028 від AxeL-V
А який критрій якості в тебе ?

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів
Тема заблокована.
  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 квіт. 2011 15:57 - 22 квіт. 2011 16:00 #65030 від Vent

Dj Os;65027 пише: Мдаа...як я і думав всі почнуть рекомендувати різні філіпси та самосунги, кончані жекашки і леди. Народ мені потрібен якісний 3д для перегляду фільмів та ігр на консолі, а не монітори до компа.

Если Ты такой умный тогда чего мнения других спрашиваешь?Думаешь выучил слово КОНСОЛЬ и пипец знаток уже? Иди в фокстроты с викотеками или езжай на кар дачи там Тебе расскажут. ЖК и LED не устраивают ишь какой профи попался, бери два проэктора со сверхяркими диодами и свети на любую диогональ будет Тебе и 3Д и 4Ж.
Тема заблокована.
  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 квіт. 2011 18:12 #65036 від Lego

GoBLin;65009 пише: на счет Philips'а я бы подумал...

Когде это еще будет? :ag:
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 квіт. 2011 18:29 #65038 від Dj Os
Vent більшого вумника ніж ти не знайти. Хоч сам обізнаний з питанням на рівні консультанта вікотека, але свої 25 коп всуне палюбе.Я навмисне не конкретизував що потрібна плазма, адже ті хто розбирається в питанню знають що плазми 3д показують найліпше і позбавлені перекресних перешкод жкашок.На данний час лідером в плазмах є панасонік, але кажут по якості лижа і самосунг наздогоняють. Якщо є на форумі власники плазм відгукніться. В кого яка модель і як показує?
Тема заблокована.
  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 квіт. 2011 22:44 #65053 від Alois

Dj Os;65038 пише: Vent більшого вумника ніж ти не знайти. Хоч сам обізнаний з питанням на рівні консультанта вікотека, але свої 25 коп всуне палюбе.Я навмисне не конкретизував що потрібна плазма, адже ті хто розбирається в питанню знають що плазми 3д показують найліпше і позбавлені перекресних перешкод жкашок.На данний час лідером в плазмах є панасонік, але кажут по якості лижа і самосунг наздогоняють. Якщо є на форумі власники плазм відгукніться. В кого яка модель і як показує?

перехресних

Не бійся!
Тема заблокована.
  • pjharvey
  • pjharvey аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
22 квіт. 2011 23:16 #65063 від pjharvey
да ну н... ТВ надо хоботнуть бабоса и выкупить зал IMAX 3D =)
Тема заблокована.
  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 квіт. 2011 02:23 - 23 квіт. 2011 02:26 #65081 від Vent

Dj Os;65038 пише: Vent більшого вумника ніж ти не знайти. Хоч сам обізнаний з питанням на рівні консультанта вікотека, але свої 25 коп всуне палюбе.Я навмисне не конкретизував що потрібна плазма, адже ті хто розбирається в питанню знають що плазми 3д показують найліпше і позбавлені перекресних перешкод жкашок.На данний час лідером в плазмах є панасонік, але кажут по якості лижа і самосунг наздогоняють. Якщо є на форумі власники плазм відгукніться. В кого яка модель і як показує?

Пля тоді не путай нову плазму про яку мало хто знає досі, і ту звичайну плазму з її недоліками.Але взагалі Я за іншу технологію, за тонкоплёночні светодіодні панелі, т.є. настоящі лед а не ЖК з лед підсвіткою, технологія не нова але в ТВ в нас бачив її реалізації. По суті це мікроскопічні (розміром пікселя) набор кольорових свєтодіодів без усяких там ламп додаткових та прочього гемору.Отця технологія вапшє не має недоліків окрім ціни! А по друге ти не акцентував увагу про ЗД, а так вскольз.Ваще зара наскаржусь на тебе адмінові, він неадекватно лихий (психічна травма мабуть) і забанить тебе.
Тема заблокована.
  • pjharvey
  • pjharvey аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
23 квіт. 2011 18:02 #65153 від pjharvey
Vent +1 =)лихийа почему нет (Проектор + Акустические системы) вот и IMAX home 3d
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 квіт. 2011 18:25 #65155 від Dj Os
Над проектором я задумувався спочатку, але його ціна з фул хд і 3д великувата виходить.За ОЛЕД тєлєки я і сам знаю, але навіщо мені про них нагадувати якщо їх ще навіть у масове виробництво толком не запустили.То що? більше не буде думок?
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.142 секунд
0
репостів
0
репостів