НОУТБКИ

Більше
03 вер. 2010 17:04 #53174 від Gurza
Відповідь від Gurza у темі Відповідь: НОУТБКИ
Привіт всім. Вирішив придбати ноут але стикнувся з проблемою, на ринку їх купа, який вибирати не знаю. Одні кажуть, що той рулить , інши зовсім на інакшу фірму показують. Потрібен ноут для всього. Має майже виконувати задачі, які виконує домашній ПК, щоб можна було пограти і попрацювати, коротче універсальний ноут) Маю вкластися в бюджет-6 тис. грн.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2010 18:55 #53176 від avtomaster
Відповідь від avtomaster у темі Відповідь: НОУТБКИ

Gurza;53174 пише: Привіт всім. Вирішив придбати ноут але стикнувся з проблемою, на ринку їх купа, який вибирати не знаю. Одні кажуть, що той рулить , інши зовсім на інакшу фірму показують. Потрібен ноут для всього. Має майже виконувати задачі, які виконує домашній ПК, щоб можна було пограти і попрацювати, коротче універсальний ноут) Маю вкластися в бюджет-6 тис. грн.

Извини дружыще, но в такую сумму не вложится с твоими то требованиями.Леново, Асус, Асер - шмасер это все :bl:Хоч надежный, бери Дел или ХюлитПакард, а в крайнем случае Самсунг или MSI.Увеличевай сумму тыщ до 10 или понизь требования.Удачи.

Ежели один человек че сделал, то другой за всегда сможет сломать.:bk:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 вер. 2010 19:01 #53178 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: НОУТБКИ
а про НР що скажете?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2010 21:55 #53184 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: НОУТБКИ
для чого він тобі конкретно потрібен?понтуватись перед чуваками- то ти напевно ще в розряді школоти,якщо для роботи(проги,данні)тобі підійде любий.для іграшок купи ігровуприставку.на данний день за 5-6 тис. грн.можна купити "бомбу".а все і за 1 раз такого просто не існує!ноути на данний день в гонці за понтами актуальні 3-6 місяців.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2010 23:33 #53192 від Vombat
Відповідь від Vombat у темі Відповідь: НОУТБКИ

Эвген;53065 пише: Стосовно ноутів !!! В кого на ноуті проц i3 ? хотя б .... як нова лінійка???

у мене ноут з i3. тошиба 1wr. гмммм... перед тим був центріно. порівняти можна :af: i3 сподобався.що саме цыкавить? центріно в айсері грівся в іграх до 100 і більше градусів. цей наразі в районі 60 стабільно тримається. принаймні не шкодую що вщяв з ним. Гурза, візьми просто універсальний ноутбук за 6К грн. візьмеш i5 буде слабе выдео і малий вінт. візьмиш краще відео - знову буде мало вінта і проц гірший.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 вер. 2010 18:48 #53254 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: НОУТБКИ
скільки ноутів в універі бачив так всі Асери восновному, лінейка 5738-5740 за 6 можна взяти шось прілічне, але всього кайфу від графіки не вижмеш

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 вер. 2010 19:54 #53256 від Gurza
Відповідь від Gurza у темі Відповідь: НОУТБКИ
Ну так Я не очікую писец графіку і т.д. Яж розумю, що ноут не призначений для цього , що до підвищення бюджету-це не модливо)Ту praporschikПри чому тут понтування перед "чуваками" ? Я не хочу гейбокси, а хочу ноутбук, якби хотів, то спитав би тебе обо"язково про гейбокси.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 вер. 2010 20:23 #53257 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: НОУТБКИ
Gurza ти б не нервував а слухав людину. Ніколи жоден ноутбук не замінить повноцінного ПК. Можеш потратити більше десяти тисяч на ноутбук але за ці гроші ти можеш купити повноцінний потужний ПК та не дуже потужний ноутбук та ще і гроші залишаться. Тому це і називається "панти для прієзжих" - "зацени у мене крізіс на ноуті шпарить на макс" і тдЯкщо ти дійсно хочеш.Зазвичай оптимальним є нетбук+ потужний ПК вдома.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 вер. 2010 16:36 #53274 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: НОУТБКИ

Gurza;53256 пише: Я не хочу гейбокси, ... спитав би тебе обо"язково про гейбокси.

гейбокси? коробки для педиків? Підарастичні коробки? коробки-педики? підарастичний бокс в рожевих пєрчатках з кружевами? косметичка для "мужчин"?сорі за оффтоп. поперло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 вер. 2010 17:19 #53306 від Gurza
Відповідь від Gurza у темі Відповідь: НОУТБКИ

odin;53274 пише: гейбокси? коробки для педиків? Підарастичні коробки? коробки-педики? підарастичний бокс в рожевих пєрчатках з кружевами? косметичка для "мужчин"?сорі за оффтоп. поперло.

Шось не в ту сторону тебе поперло шановний.

Gurza ти б не нервував а слухав людину. Ніколи жоден ноутбук не замінить повноцінного ПК. Можеш потратити більше десяти тисяч на ноутбук але за ці гроші ти можеш купити повноцінний потужний ПК та не дуже потужний ноутбук та ще і гроші залишаться. Тому це і називається "панти для прієзжих" - "зацени у мене крізіс на ноуті шпарить на макс" і тдЯкщо ти дійсно хочеш.Зазвичай оптимальним є нетбук+ потужний ПК вдома.

Я слухаю нормальні поради. Повноцінний ПК немає модливості поставити, треба іменно ноутбук, Я розумію , що він не зможе потянути багато чого але потрібен він. Потрібна конкретна модель, відгуки, бо дуже багато їх є...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
0
репостів
0
репостів