Хтось користувався цею програмкою - CCleaner ?

  • shara01
  • shara01 аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 лист. 2008 13:34 #33731 від shara01
Хтось користувався CCleanerом? Напишіть які результати, чи допоміг він Вам. Я просто хочу скйого собі поставити і не знаю чивін мені поможе, чи ще гірше зробить. Мені треба свого кампа почистити а в ручну повністю це не зроблю. Мені цікаво чи вона нічого зайвого не удалить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saul
  • Saul аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
07 лист. 2008 14:25 #33740 від Saul
<div class='quotetop'>(Graf @lex @ 7.11.2008, 13:34) [snapback]51792[/snapback]</div>

Хтось користувався CCleanerом? Напишіть які результати, чи допоміг він Вам. Я просто хочу скйого собі поставити і не знаю чивін мені поможе, чи ще гірше зробить. Мені треба свого кампа почистити а в ручну повністю це не зроблю. Мені цікаво чи вона нічого зайвого не удалить.[/b]

Я пользовался, все норм чистит, нужные файлы не трогает, а удаляет ток то что можно. И вообще програмка мне понравилась юзаю ее уже довольно долго...

Мне бы пару часов, 120 минут, я мог бы успеть,но секунды бегут,и я их не верну,уже меняются сутки,я опаздал, извените,нереальные пробки... © Centr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andruxa
  • Andruxa аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
07 лист. 2008 14:39 #33744 від Andruxa
Також нею користуюсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • shara01
  • shara01 аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 лист. 2008 14:45 #33747 від shara01
Дякую за поради. Тепер точно поставлю її собі. А її шо не треба потім удаляти? Тобто, наприклад кожний тиждень чи місяць можна її запускати? І чи довго вона чистить ПК?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saul
  • Saul аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
07 лист. 2008 15:08 #33752 від Saul
<div class='quotetop'>(Graf @lex @ 7.11.2008, 14:45) [snapback]51809[/snapback]</div>

Дякую за поради. Тепер точно поставлю її собі. А її шо не треба потім удаляти? Тобто, наприклад кожний тиждень чи місяць можна її запускати? І чи довго вона чистить ПК?[/b]

Удалять ее не надо потом. Пусть себе стоит. Очистка идет не долго, буквально пару минут ;)

Мне бы пару часов, 120 минут, я мог бы успеть,но секунды бегут,и я их не верну,уже меняются сутки,я опаздал, извените,нереальные пробки... © Centr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • shara01
  • shara01 аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 лист. 2008 15:14 #33753 від shara01
OK. Всім Спс

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • shara01
  • shara01 аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 лист. 2008 16:38 #33755 від shara01
Це все добре, але яка програма краща для очистки ПКAdvanced WC V2чиCCleaner чиVit Registry Fixможе ще якась?А можна чистити спочатку CCleanerом, а потім TunUpUtilitiesом. Я читав шо так ефект буде кращий, ніби в них різні задачі для очистки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • shara01
  • shara01 аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 лист. 2008 18:33 #33759 від shara01
Скачав я собі цей CCleaner, поставив,ну думаю зараз пару гіг освободиця. :cool: Да якраз, 175 метрів очистив і все. :x

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saul
  • Saul аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
07 лист. 2008 19:09 #33765 від Saul
<div class='quotetop'>(Graf @lex @ 7.11.2008, 18:33) [snapback]51823[/snapback]</div>

Скачав я собі цей CCleaner, поставив,ну думаю зараз пару гіг освободиця. :cool: Да якраз, 175 метрів очистив і все. :x[/b]

Хз, хз... Я как первый раз чистил то у мя 3,5 Гб освободилось места...

Мне бы пару часов, 120 минут, я мог бы успеть,но секунды бегут,и я их не верну,уже меняются сутки,я опаздал, извените,нереальные пробки... © Centr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 лист. 2008 19:31 #33767 від neodix
І в мене також стоїть ця прога (CCleaner),-зачотна вєсчЪ ;-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.156 секунд
0
репостів
0
репостів