Як відписатись від повідомлень???

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 10:44 - 02 вер. 2015 10:44 #100912 від Symbioz
Мене реально задовбало, що на мою електронку приходять повідомлення про нові дописи в темі, в якій я щонебудь запостив. До серпня місяця такого не було. Натискати кнопку відписатись в кожній темі - впадло, та і забуваю. Потім куча непотрібних повідомлень на пошті.

Як мені однією процедурою відключити цю херню?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 02 вер. 2015 10:44 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: НЕкремлебот

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 14:47 #100921 від Dj Os
За цим посиланням shepetivka.com.ua/forums/mii-kabinet.html в налаштуваннях форуму, відключи сповіщення за замовчуванням.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 16:59 #100950 від Symbioz

Островський О.В. пише: За цим посиланням shepetivka.com.ua/forums/mii-kabinet.html в налаштуваннях форуму, відключи сповіщення за замовчуванням.


Зає--ло, блін. Відписався по поисланню десь в 16-30, 16-40. в 16-53 прийшов лист:
http://ipiccy.at.ua/_ph/1/2/335535592.jpg?1441202248

ау робіть, щось

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 17:05 #100953 від Dj Os
Відписатись по замовчуванюю це ше пів роботи, тепер пройди по посиланнях які вказані на пошті і просто натисни там кнопочку "відписатись"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 17:10 - 02 вер. 2015 17:11 #100956 від Symbioz

Островський О.В. пише: Відписатись по замовчуванюю це ше пів роботи, тепер пройди по посиланнях які вказані на пошті і просто натисни там кнопочку "відписатись"


Чомусь навіяло:

Илья Муромец женился на Василисе Премудрой. Все хорошо, все делает, только не дает?!! Он решил пойти посоветоваться с кем-нибудь. Приходит к Змею Горынычу и говорит, так мол и так, все бы хорошо, но не дает! Змей ему и говорит: "А ты ее булавой по голове и еби! " Подумал Илья и говорит: "Да нет жалко, еще убью". Приходит он к Кащею Бессмертному, объяснил уме суть дела. Тот уме и отвечает: "А ты ее булавой по голове и еби!" Илья решил: "Мужики все грубые, неотесанные. Пойду-ка я лучше к бабе Яге, она все-таки женщина, может чего присоветует?" Пришел он к ней, объяснил в чем дело, а она ему и говорит: - Иди в Тридевятое царство, Тридесятое государство и найди там поебень-траву. Три года он шел туда, нашел и три года возвращался назад. Приходит снова к бабе Яге. Та и говорит: - А теперь три года настаивай. Настоял он три года и снова к бабе Яге. - А теперь один год отстаивай. Отстоял и снова к ней. - А теперь процеди и в ковшик налей. Поставишь под кровать. Вы ляжете спать, она скажет: "Я пить хочу". А ты ей: "Вон там под кроватью в ковшике стоит". Она нагнется, а ты ее булавой по голове и еби.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 02 вер. 2015 17:11 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: praporschik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 17:12 #100959 від Dj Os
Чувак, судячи з скріну тобі прийшло 4 емейла за день всього. Чого така паніка?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 17:16 - 02 вер. 2015 17:19 #100961 від Symbioz

Островський О.В. пише: Чувак, судячи з скріну тобі прийшло 4 емейла за день всього. Чого така паніка?


8 вже!!! (тут, блін не встиг відписатись) - і то тому що я блін почав відписуватись в кожній темі від них - фобія повідомлень почалась))) проте хочу, щоб вони взагалі не приходили, по замовчуванню

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 02 вер. 2015 17:19 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 вер. 2015 22:41 #101199 від odin
таки тема актуальна.
як зробити, щоб біля "Установіть цей прапорець, щоб отримувати повідомлення про нові відповіді в цій темі." по замовчуванню не стояла галочка? Або щоб взагалі ця єресь пропала.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 вер. 2015 00:16 #101216 від Dj Os
Я ж написав вище, після зміни тієї настройки по замовченню галочка більше не буде стояти. Це такий прикол не адміністрація зробила, а розробники скрипту форуму з черговим оновленням.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 вер. 2015 22:31 #101352 від НЕкремлебот
Поскільки на форумі не видно про появу нових повідомленнь, пишу тут - послав Сімбіозу декілька слів в приват))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.154 секунд
0
репостів
0
репостів