Набір модераторів 2011. Голосування

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 22:01 - 28 бер. 2011 22:05 #63283 від Vent

Dj Os;63267 пише: Проголосував за акселя, тс, монаха та філіні. Тому що не флудять де не попадя та і пости читати цікаво. Проголосував би ще за Люк, але вона буде потакати Шкіперу як завжди у всьому. А таким флудерастам як дантіст, шкіпер, яруто я би модераторства не дав, вже досвід був. Нічого хорошого з того не вишло, флудили і дальше, тільки іншим не давали А Я какраз наоборот! Проголовал за Люк! Вы заметили что нас тут поделил на две коалиции.Люк, Шкіпер, Яруто, Дантист, Я, может когото забыл (неправильные) и остальные (правильные) Тогда советую сделать как и везде взять по одному модеру из каждой коалиции, например: Люк и Монах, обое чаще всего тут наблюдаются и думаю не против будут. И наконецто то Админ сознается кто он на самом деле Ос или ктото другой? Зачем эти игры? Народ должен знать своих героев (царей, власти) в ЛИЦО!

Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 бер. 2011 22:05 #63284 від LuK
на мою думку якщо хочеш позбавитись флудера-зроби його модером))) хотя не у всіх випадках,але флудити перестають
Тема заблокована.
  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 22:09 #63285 від Vent

LuK;63284 пише: на мою думку якщо хочеш позбавитись флудера-зроби його модером)))хотя не у всіх випадках,але флудити перестають

Во как умно подмечено!Тут даже без голосования надо ставить Люк модером!!!
Тема заблокована.
  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 22:13 #63287 від KrOt
тоді шкіпер буде флудити,но будем багато знати правди про інших,її не поставлять,бо бояться
Тема заблокована.
  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 22:14 #63288 від Vent

Toha;63287 пише: тоді шкіпер буде флудити,но будем багато знати правди про інших,її не поставлять,бо бояться

тогда это не флуд уже!
Тема заблокована.
  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 22:28 #63292 від Lego
Интересно, по критериям Вента, меня относят к правильным или нет?))))
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 бер. 2011 22:33 #63293 від Dj Os

И наконецто то Админ сознается кто он на самом деле Ос или ктото другой? Зачем эти игры? Народ должен знать своих героев (царей, власти) в ЛИЦО!

Я думав шо у всіх вже ця манічка прошла, але ні...так і хочуть мене обратно в адміни бачу)))))))))
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 бер. 2011 22:37 #63294 від LuK
не відмовимся)))ти ближче до народу)))з тобою хоть можна пива випити)))а новий Адмін якийсь зовсім не пьющий
Тема заблокована.
  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 22:38 #63295 від KrOt
пиво це злость,і тільки горілка може помирити
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 бер. 2011 22:41 #63296 від LuK
значить нового адміна не туди завпрошували))) потрібно було відразу по водочке)))
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів