Пропозиції щодо форуму

Більше
05 жовт. 2010 09:33 #53851 від Шепетівчанин
Меныі здається ідея супер!Я вже в думках шукав, що в мене є непотрібного, що могло б згодитися людям.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Tigro4ka
  • Tigro4ka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 жовт. 2010 11:08 #53852 від Tigro4ka

Шепетівчанин;53851 пише: Меныі здається ідея супер!Я вже в думках шукав, що в мене є непотрібного, що могло б згодитися людям.

До речі, на форумі, на якому я "мешкаю", у розділі "Куплю, продам, віддам" є темка "Розпродаж усякого хламу" (де розпродається усяке-різне-різне, часом дуже потрібне й корисне), на якій я постійно "зависаю", бо дуже добра темка. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 жовт. 2010 13:05 #53857 від admin
Розділ оголошень має бути один: або на сайті або на форумі. Проаналізував відвідуваність сайту в цілому я зробив висновок що більше людей знаходяться саме на сайті, на форумі просто дещо вища активність. Тому було вирішено зробити дошку оголошень на сайті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Tigro4ka
  • Tigro4ka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 жовт. 2010 13:18 #53858 від Tigro4ka

Admin;53857 пише: Розділ оголошень має бути один: або на сайті або на форумі. Проаналізував відвідуваність сайту в цілому я зробив висновок що більше людей знаходяться саме на сайті, на форумі просто дещо вища активність. Тому було вирішено зробити дошку оголошень на сайті.

Про дошку оголошень зрозуміло. Але розділ, про який ми говорили, можна ж створити. Ви ж, як адмін, повинні розуміти, що розділи з тако тематикою дуже потрібні відвідувачам!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 жовт. 2010 14:02 #53859 від admin
А чим відрізняється дошка оголошень від розділу "Куплю, продам, віддам" ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Tigro4ka
  • Tigro4ka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 жовт. 2010 14:21 #53861 від Tigro4ka

Admin;53859 пише: А чим відрізняється дошка оголошень від розділу "Куплю, продам, віддам" ?

Відвідуваністю! Ось побачите, коли створите розділ, що на форумі, в цьому розділі буде набагато більше відвідувачів, ніж на сайті в дошці оголошень. Я не наполягаю. Мені свого форуму вистачає. Просто дуже хочеться, аби люди з рідного міста теж якось спілкувалися в таких потрібних темах і розділах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 жовт. 2010 14:42 #53862 від jaruto
Tigro4ka +1!Незручно користуватися дошкою оголошень,її поки знадеш..оффтоп:збираєм підписи на нову тему)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Tigro4ka
  • Tigro4ka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 жовт. 2010 19:47 #53873 від Tigro4ka
Будь ласка, створіть розділ "Дім, сім'я, розваги". Не можу знайти темок на кшталт "Дітки від 0 до 1 року", "Дітки від 1 до 3" і т.п. Якщо буде такий розділ, створю. Ці теми є, на мою думку, дуже важливими для мам та татусів, і, часом, єдина можливість отримати пораду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 жовт. 2010 20:13 #53874 від LuK

jaruto;53862 пише: збираєм підписи на нову тему)

збирай не збирай,голосуй не голосуй-буде так як вирішить адмін.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 жовт. 2010 20:41 #53875 від T-S

Admin;53857 пише: Розділ оголошень має бути один: або на сайті або на форумі. Проаналізував відвідуваність сайту в цілому я зробив висновок що більше людей знаходяться саме на сайті, на форумі просто дещо вища активність. Тому було вирішено зробити дошку оголошень на сайті.

А ви впевненні що то не пошукові боти?На форумі розділ "куплю/продам/віддам" був-би більш популярним. Більше можливостей просто ніж на сайті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.204 секунд
0
репостів
0
репостів