Ваш мобільний знищує вашу сперму

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лют. 2016 22:12 #105574 від pruduk
Як виявили вчені, часте користування пристроями мобільного зв’язку призводить до зниження кількості сперматозоїдів.

Дослідження Reproductive BioMedicine встановили, що подібні засоби комунікації, як стільниковий телефон, знищують сперму.

Дійшло навіть до того, що чоловік не зможе мати дітей, якщо щодня, протягом не менше години користуватиметься телефоном.

Дослідники запевнили, таку негативну дію на сперму мають електромагнітні імпульси, які поширюють засоби зв’язку. Як висловилася професорка Марта Дірнфельд з Університету Технікон у Хайфі (Ізраїль): Ми проаналізували кількість активних сперматозоїдів та їхню якість і виявили, що вона знизилася. Ми думаємо, що це відбувається через нагрівання сперми від телефона електромагнітними хвилями.

Тож вчені встановили та попереджають чоловіків про можливу небезпеку! Суворо забороняється носити мобільні телефони у кишенях штанів. До того ж, лягаючи спати, краще лишити гаджет подалі від ліжка.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 лют. 2016 12:29 - 24 лют. 2016 14:39 #105581 від pan_volodymyr
А я думаю, куде це мої сперматозоїди діваються?
Так от воно чого! :cheer:
Тепер телефона тільки на селфі-палку чіпляю і так хожу.
Всім чоловікам пропоную. Сперматозоїди повертаються!
Геть не знаю, куди від них дітися.
Останнє редагування: 24 лют. 2016 14:39 ким pan_volodymyr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лют. 2016 13:41 #105586 від
Відповідь від у темі Ваш мобільний знищує вашу сперму

Петро пише: Тож вчені встановили та попереджають чоловіків про можливу небезпеку! Суворо забороняється носити мобільні телефони у кишенях штанів. До того ж, лягаючи спати, краще лишити гаджет подалі від ліжка.

Це ті самі вчені що довели шкідливість зросту більш 150 см чи вже другі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.070 секунд
0
репостів
0
репостів