ФЛУД -2 )))

  • Si Rozha
  • Si Rozha аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 груд. 2012 23:07 #82601 від Si Rozha
Відповідь від Si Rozha у темі Народная карта Шепетовки

IIIkinep пише: То ти правильно)) ми ж тут шутім ;)
Але більше Алоізу нічого не показуй... Бо він походу всім на члени заглядуе....так сказать врага надо знать в " лицо")) :whistle:



Алоїз кожного бачить наскрізь і на два метри вглибину...
Ці користувачі подякували: vica07042012

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 груд. 2012 07:22 #82604 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі 3D кінотеатр

Dentist пише:

IIIkinep пише: Робота напевно забовязує на украінській писати...

робота ніяк на це не впливає, в нас є російськомовні люди, люди з зовсім протилежними поглядами, і все нормально

IIIkinep пише: По твому ж прикладу : хіба Азаров винувати що він з дитинства російськую спілкуеться і т.д.

балакав би Азіров чисто російською, то було б зовсім інше, он майже всі регіонали так балакають, той же міністр освіті Табачник, і що, хтось з ним глумиться в цьому плані?

IIIkinep пише: Хіба винуваті ті люди які мають еврейську фамілію, а ви іх обрізаними називаете і чмирите.... Хоча в нього по суті з еврейського тільки фамілія залишилась також.

мене он фошистом називають, бендерівцев також почали, то мені вішатись чи як?
з.і. ніколи не бачив щоб нормального жида чмирили (нормального в плані роботящого, якщо такі є)

IIIkinep пише: А те що націоналіст має бути украіцем на 100% то це ви так позиціонуете.

ви це хто? і хто тобі таке сказав, що має бути на 100% українцем??? я українець, так записано в моєму свідоцтві про народження і там записано про батьків. поняття українець в душі також має бути присутнє, а не лише папірець


Ви ж самі кричали щоб він розмовляв державною мовою! І не говори що такого не було.

Ну то перечитай того ж Алоіза, в нього ж москвлі і евреі найгірші вороги) притому всі без вибору.

А останіх 20 років украінець в твоїї душі спав напевно. Не під скажеш що пробилу твою самосвідомість українця??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 груд. 2012 09:52 #82605 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі 3D кінотеатр
Не треба казати ВИ, я до цих ВИ не належу, а вони кричали і будуть кричати, не бачу в цьому нічого поганого, то їх ідеологія, якої вони дотримуються. Чи ти за верховну раду, так в законі сказано, що мають розмовляти ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ, а вона в нас одна (російська регіональна), ВОНИ просто просять дотримуватись закону.

Ти до всіх його постів відносишся серйозно? Я вже взагалі давно не сприймаю це все серйозно, крім цікавим фактів, ну пише собі людина, ну цікаво, нехай пише)) он у нас є ТРСК-блаблабла, ну на авці був підводний човен, то взагалі кадр без певної точки зору, його пости взагалі не читаю, пропускаю, нехай собі бавляться)

Так, останні 20 років він в мені спав, бо батьки вчили що Росія моя батьківщина, що Путін цар, росіяни мені ближчі люди ніж українці і все в цьому стилі, ось і з дитинства привчили (а це було не так важко) до такої фігні, але після певних книг повністю змінив погляди, але дійсно поштовхом було саме те, про що ти хочеш мені натякнути, ЗзЗ дав мені ці книги.
Ці користувачі подякували: Si Rozha

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 груд. 2012 11:31 #82615 від Lego
Відповідь від Lego у темі 3D кінотеатр
А что за книги?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 груд. 2012 11:45 #82621 від LuK
Відповідь від LuK у темі Народная карта Шепетовки
мабуть одна з них -Чорний ворон?
мені теж Зюзюка дава читати.
сподобалось!!!за шо велике дякую!
Дент,десь була тема на старому форумі "Книга ,яку має прочитати кожен українець"
Не знаю чи її перенесли,тре глянути
Було б добре,як би ти виклав весь список рекомендованної літератури.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 груд. 2012 19:16 #82664 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі 3D кінотеатр

Dentist пише: Не треба казати ВИ, я до цих ВИ не належу, а вони кричали і будуть кричати, не бачу в цьому нічого поганого, то їх ідеологія, якої вони дотримуються. Чи ти за верховну раду, так в законі сказано, що мають розмовляти ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ, а вона в нас одна (російська регіональна), ВОНИ просто просять дотримуватись закону.

Ти до всіх його постів відносишся серйозно? Я вже взагалі давно не сприймаю це все серйозно, крім цікавим фактів, ну пише собі людина, ну цікаво, нехай пише)) он у нас є ТРСК-блаблабла, ну на авці був підводний човен, то взагалі кадр без певної точки зору, його пости взагалі не читаю, пропускаю, нехай собі бавляться)

Так, останні 20 років він в мені спав, бо батьки вчили що Росія моя батьківщина, що Путін цар, росіяни мені ближчі люди ніж українці і все в цьому стилі, ось і з дитинства привчили (а це було не так важко) до такої фігні, але після певних книг повністю змінив погляди, але дійсно поштовхом було саме те, про що ти хочеш мені натякнути, ЗзЗ дав мені ці книги.


:whistle: :whistle:
ти напевно погано закон читав... ти почитав би закон " про засади державної мовної політики" і закон " про мову судочинства"

По мені видно що я серйозно відношусь ?:))))))) Чи ти забув що таке гумор ?:) Мені здавалось ми друг друга розуміем в плані гумору )) :silly: :silly:

Ну книги дійсно "глибокі" ! читав і дуже сподобалось !
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 груд. 2012 21:15 #82675 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі 3D кінотеатр
Та все чікі-пікі)))) давайте не будемо переливати з пустого в порожнє)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
30 груд. 2012 19:32 - 30 груд. 2012 19:41 #82772 від revizor
Відповідь від revizor у темі Народная карта Шепетовки
Приветик. Для того что бы изменить мир нужно сначала изменить себя. :evil:

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...
Останнє редагування: 30 груд. 2012 19:41 ким revizor.
Ці користувачі подякували: LuK, IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 груд. 2012 20:29 #82773 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Народная карта Шепетовки
ооо, які гості)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 груд. 2012 20:11 #82777 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Йогурти і йогуртниці
це така корова,яка працює на всю Україну

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.216 секунд
0
репостів
0
репостів