Футбол

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 вер. 2011 20:48 #70250 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Футбол
з Уругваєм даже дуже добре зіграли) останні хвилини як завжди, а так чинні чемпіони Америки були дуже здивовані)))а за Чехію, ну там просто ппц, не день їх і що не кажи.. просто тупо не фарт)) добре що товариський матч був

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2011 07:33 #70252 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: Футбол
хай ноги порівняють на кузні,ато з 5 метрів в порожні ворота попасти не можуть

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2011 08:48 #70259 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Футбол
А чи не краще не дивитись футбол взагалі, оберігаючи себе від негативних емоцій? До речі, чули, що проти підприємця, який випускав футболки з надписом "Спасибо жителям Донбасса за..." порушили кримінальну справу? Ніби-то за незаконне використання логотипу "Євро-2012". Чмо закомплексоване...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2011 09:21 #70263 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Футбол

Alois;70259 пише: А чи не краще не дивитись футбол взагалі, оберігаючи себе від негативних емоцій? До речі, чули, що проти підприємця, який випускав футболки з надписом "Спасибо жителям Донбасса за..." порушили кримінальну справу? Ніби-то за незаконне використання логотипу "Євро-2012". Чмо закомплексоване...

Ну дак и не смотри! И не пиши.Ведь сам же только негатив и нагоняешь...А так будет меньше говно-постов - меньше негатива.Многие спасибо скажут!А пока другие будут смотреть футбол, вы с Кротом сможете в кузнеце поработать над своими ногами... и может даже языками ;-)Смотри сколько пользы!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2011 09:25 #70264 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: Футбол
Лего тобі сподобався футбол,вони за це гроші получають,то хай відповідно і грають,то моя думка,а твоя мені до дупи

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2011 10:17 #70267 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Футбол

Lego;70263 пише: Ну дак и не смотри! И не пиши.Ведь сам же только негатив и нагоняешь...А так будет меньше говно-постов - меньше негатива.Многие спасибо скажут!А пока другие будут смотреть футбол, вы с Кротом сможете в кузнеце поработать над своими ногами... и может даже языками ;-)Смотри сколько пользы!

В кузнице, ґрамотєй. Мені більше позитиву приносить перегляд цього
, ніж футболу. На колір і смак - товариш не всяк...
Додано о 10:17
Попереднє повідомлення було написане в 10:12

KrOt;70264 пише: Лего тобі сподобався футбол,вони за це гроші получають,то хай відповідно і грають,то моя думка,а твоя мені до дупи

Та воно тупе - свою думку не вміє сформулювати навіть псячою...Каже, щоб ми з тобою ноги рівняли не в кузні, а у ковалі. Салат із слів, а не мова. Правду кажуть, що є homo sapiens, а є homo catsapiens///

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2011 17:29 #70284 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Футбол

KrOt;70264 пише: Лего тобі сподобався футбол,вони за це гроші получають,то хай відповідно і грають,то моя думка,а твоя мені до дупи

Взаимно...В том то и дело, что получают... тут логика проста: выиграл - разаботал больше, проиграл - заработал меньше или по крайней мере согласно контракта. Так что, как ни крути стимул должен быть.А словом "дупа" ты самоутверждаешься или по-другому общаться не умеешь?

Alois;70267 пише: В кузнице, ґрамотєй...

В личные редкоры записался? Или ты редкор всея форума?По-моему уже поднимали эту тему... и не раз говорили, что в твоих услугах не нуждаемся...

Мені більше позитиву приносить перегляд цього... ніж футболу. На колір і смак - товариш не всяк...

Ну дак какой смысл писать в этой теме, что тебе нравится, а что нет? Флуди в другом месте...

Та воно тупе - свою думку не вміє сформулювати навіть псячою...

Дак ты у нас еще и доХТУр, раз диагнозы ставишь? И на чем он основан, этот твой диагноз? От того сколько раз тебя отымели на работе?

Каже, щоб ми з тобою ноги рівняли не в кузні, а у ковалі. Салат із слів, а не мова. Правду кажуть, що є homo sapiens, а є homo catsapiens///

Вам, ребята, не ноги нужно ровнять, а головы, под многотонным прессом. Плюются на "псячий" язык, а сами ошибки ищут... полиглоты-итернационалисты тоже мне)))P.s. И да... правду говорят в данном случае: Зол на весь мир вокруг? Укуси себя за ж.пу - полегчает.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2011 09:39 #70407 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Футбол
Вчера Шахтер уступил Порто со счетом 1:2...Наши забили первыми, не смотря на прессинг со стороны соперника. Однако, под конец 1 тайма Порто счет сровнял.Далее было 2 удаления у нашей команды и в итоге проигрыш.Луческу обратил внимание на "странное" судейство и тем не менее, по-моему, звездюлей для своих подопечных выдал по 2 пачки)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 вер. 2011 10:09 #70413 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Футбол
перша червона була помилкою судді, але результат на табло

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 вер. 2011 10:55 #70814 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Відповідь: Футбол
Сьогодні йду на Динамо-Шахтар! :af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
0
репостів
0
репостів