Бокс, кікбоксінг та інші єдиноборства

  • Lego
  • Lego аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лист. 2009 10:29 #44491 від Lego
Обсуждаем все что связанно с этими видами спорта!Два боксера одновременно попали в нокдаун Британские боксеры Пол Сэмюэлс и Селло Ренда одновременно оказались в нокдауне в бою друг с другом, пишет издание The Sun. Во втором раунде поединка они одновременно нанесли боковые удары левой рукой, и оба удара оказались точными. Сэмюэлс и Ренда сумели подняться на ноги в течение десяти секунд после нокдауна, и бой продолжился. В итоге победу техническим нокаутом в третьем раунде одержал Сэмюэлс. Он побывал в нокдауне не только во втором раунде, но и в первом. Что касается Ренды, то он в первом раунде получил рассечение над левым глазом. Сэмюэлс и Ренда выступают на профессиональном ринге в категории до 72,6 килограмма. 36-летний Сэмюэлс провел 29 боев (20 побед, семь поражений и две ничьи), а 24-летний Ренда - 27 боев (18 побед, восемь поражений и одна ничья).Источтик: lenta.ru

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 лист. 2009 11:11 #44492 від НатС
Не перший випадок, коли падають обидва бійця))Щодо теми впало тратити пів дня на дорогу в Чотирбоках вважаючи що саме тренування 1.5 години((

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лист. 2009 12:21 #44502 від IIIkinep
Пацани!30 хвилин туди і 20 назад)в 3 з доми і в 19 вже дома)))Я катаюсь і не обламуюсь:)Місяць і результат самі побачите)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 лист. 2009 14:25 #44528 від НатС
з школи пришов в 14:00 ну електрічка в 15:00 десь, приїжаєш десь в 19:00, хаваєш і уроки туда-сюда, а декому ше поступити треба)))

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лист. 2009 18:28 #44558 від IIIkinep
Мені вистачає на все і ще залишається щоб в 6 ранку на кросс вибігати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лист. 2009 21:25 #44573 від IIIkinep
Хто дивився бій Менні Пакіяьо і Мігель Котто!!!!!Котто після того як програв Барері став іти на спад,його психологічно зломано.Хоча Менні і підготовлений був більше.Класний бій!!!!Тепер чекаю Пакіяьо і Майверзер!!Ставлю на майвезера......Пакіяьо на куражах після кількох перемог і тому психологічний не готовий до бою.Да і Майвезер не його тактика.Він не зловить Флойда на ногах,програв на ногах значить програв бій.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 груд. 2009 22:13 #45830 від НатС

IIIkinep;44558 пише: Мені вистачає на все і ще залишається щоб в 6 ранку на кросс вибігати.

Кросс классна штука тільки треба відказатись від кількох годин сну))пам*ятаю декілька забігів було за останні роки, але тривали вони по пару тижнів не більше)))

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 груд. 2009 15:13 - 12 груд. 2009 15:32 #45966 від ВаДян
На трєніровки полюбому треба ходити) не знаю) може це мені так, но мені подобається і дуже сильно. Так як зараз не в Шепетівці то Чотирбоки відпали, дуже жаль... але зараз, там де прописаний) хожу, і в общагі тоже))) ну тут тоже треба дивитись чи ходити чи ні...кому як....просто шоб не було потім...ой прийди поможи його отх**рити, бо я не можу...це вобше п***єц...мене тупо виводять такі люди) як це не можу?? оце вбили в голову і все....всі ми все можемо, просто треба інколи переступати через свої принципи і іти наперекір собі...мистецтво бою дуже виховує....і вчить здержувати емоції...я ше не навчився))

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 груд. 2009 21:46 #46540 від НатС
Христюк очолює М-1(Змагання з змішаних единоборств) в Україні!!!!!Запевняє, що цей вид спорту буде не менш популярним, ніж бокс

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 груд. 2009 22:51 #46542 від IIIkinep
я промовчу.....а то знову закидають бумажками)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів