Якась недуга скосила журналістів та місцеву владу

FireShot-Capture-4---------_---http___denzadnem.com.ua_aktualno_5067

Я звичайно не експерт, але за всіма ознаками сьогодні на сонці були сильні магнітні бурі. Інакше як пояснити те, що відбулось, я не можу. Газета День за Днем видала новину під шикарним заголовком "У Шепетівці в міській раді урочисто відкрили ліфт".

Я вже собі почав голову ломати, що в тому ліфті такого унікального. Можливо це якась новітня розробка? Чи може у місті почали виробляти ліфти? Та ні...звичайний собі ліфт. Я аж в календаря поглянув, чи бува не перше квітня за вікном. Та ні, звичайне прохолодне 14 липня.

Тобто на повному серйозі у міській раді відремонтували та запустили колись зупинений ліфт і зробили з цього урочисту подію. А місцеві журналісти про це не погребували написати новину. 

Якщо у місті немає інформаційних приводів, то можливо не варто їх висасувати із пальця? Чи це спроба хайпанути як тиждень тому із будяками на дорозі?

Звичайно видовище веселеньке було, посміялись, але виносити це на головну шпальту...Прекрасно розуміли ж, що це показуха, адже наступним матеріалом в тій же газеті йде коротке, але якісне інтерв'ю, де чітко написано, чому вже кілька місяців не ремонтуються дороги і кому треба за це дякувати.

Чомусь не видно пікетів Авто Євро Сили від судом, який фактично заблокував капітальний ремонт доріг, чи на підприємстві за позовом якого це стало можливим. Заодно би запитали як однією рукою МВМ-13 блокує кап ремонт доріг у місті, а іншою не гребує брати участь у вимушеному тендері із поточного ремонту.

Хайпанули не лише День за Днем, лайк тв теж не погребувало, за вісник не в курсі, на очі не потрапляв.

Колеги, давайте не будемо бездумними інструментами в чийомусь недолугому піарі, бо з такими темпами ми будемо писати про будь які витівки місцевих божевільних, як от про цю пані, що справляла природні потреби посеред Проспекту Миру зоп'ять років тому.

А щодо ліфта, то Михайле Івановичу, це звичайно хороше діло, що за стільки років нарешті офіційно запрацювали ліфти у міськвиконкомі, але подібними урочистостями ви виставляєте не в найкращому світлі як себе так і моє місто.

Ну і окремий привіт Олександру Окуневичу, який користуючись службовим положенням стільки часу не давав пустити цей злощасний ліфт в експлуатацію.

Війна війною, а обід за розкладом?

Читайте також:

 

Коментарі (5)

  1. Шепетівчанин

Новини які ми заслужили))

  Вложения
 
  1. Anykey

А урочистого відкриття унітазів в них там не намічається? ))

  Вложения
 
  1. 281040

Авторитетна думка від ресурсу,який не має офіційного статусу!!!

"День за днем" своїми статтями показало недолугість міського голови та його апарату,які палець об палець не вдарять заради благоустрою міста.

І відвідайте курси української...

Авторитетна думка від ресурсу,який не має офіційного статусу!!!

"День за днем" своїми статтями показало недолугість міського голови та його апарату,які палець об палець не вдарять заради благоустрою міста.

І відвідайте курси української філології.Бо в "положенні" ходять вагітні жінки,а користуються "службовим станом".Грамаотію!

Детальніше
  Вложения
 
  1. О В Островський    281040

Що ж ти сидиш тут, раз у нас статусу немає? Окрім як до граматики продертися і нема до чого?
А за статті День за Днем, то давайте не будемо голослівними, приклади в студію :-)

  Вложения
 
  1. Олексій Шимчук

Цікаво,скільки обійшовся для міського бюджету цей ліфт...

  Вложения
 
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Вам також буде цікаво