Польща заборонить ветеранам АТО перетинати кордонЧутки про те, що після 11 червня, коли Україна, нарешті, отримає "безвіз", Польща посилить режим перетину кордону для українців, ходили давно. Як заявили в Прикордонній службі Польщі, пов'язане це з тим, що безвізовим режимом спробують скористатися ті мешканці України, кому раніше було відмовлено у в'їзді в момент отримання візи. МЗС Польщі конкретизувало категорію громадян, яка потрапляє під заборону: в'їзд в країну обмежать українцям, які брали участь в АТО на Донбасі.

Замміністра закордонних справ (Польщі) Рената Шчех: жоден українець, який брав участь в конфлікті на Донбасі на будь-якій із сторін, не перетне кордон з Польщею після 11 червня.

Коментарі зайві. Висновок простий: Польща відкрито плюнула в обличчя всьому європейському співтовариству, яке одноголосно прийняло рішення про надання "безвіза" Україні.

Чому перейменували вул. Ватутіна?
То чиє ж таки місто?
 

Коментарі (4)

  1. Anykey

Ну от навіщо нагнітати обстановку в і без того не прості відносини між Україною і Польщею і репостити всяку фігню? Це фейк.

  Вложения
 
  1. Dj Os

Боти Медведчука мабуть активізувались. У кума Пуйла зараз задача розісрати поляків з українцями.

  Вложения
 
  1. Повсталий з пекла

Все одно ,що атовці туди рвуться

  Вложения
 
  1. dreamer

Цікаво, а як поляки дізнаватимуться, що персона брала участь у військових діях на Донбасі? Про це що, робляться спеціальні відмітки в закордонному паспорті? Сумніваюсь.

  Вложения
 
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением