П'ятниця, 01 серпня 2014 16:43

На сесії міської ради перейменовували вулиці та розбирались з тарифами на воду

Автор
Вчора відбулось пленарне засідання чергової 56 сесії Шепетівської міської ради, яку провів в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк. Участь в роботі сесії взяли депутати, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради, активна громадськість міста, представники ЗМІ. У порядок денний сесії було винесено 32 питання.
На сесію міської ради завітало чимало шепетівчан, адже до депутатів міської ради надійшло звернення громадян щодо тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Жителі міста схвильовані значним подорожчанням тарифів на воду. Перед містянами та депутатами міської ради виступив директор Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Віталій Биков. Він пояснив структуру тарифу та причини подорожчання послуг водоканалу.

Розглянувши звернення мешканців міста Шепетівка щодо встановлення та запровадження з 1 серпня 2014 року нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, депутати вирішили створити робочу групу з працівників управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету, комунального підприємства „Шепетівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства”, депутатів міської ради для перевірки обґрунтованості підвищення тарифів на воду. До комісії увійшли: голова член виконавчого комітету Галина Веселкова, начальник фінансового управління Василь Дрищ, начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь, також директор Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Віталій Биков, начальник управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин Павло Цвіркун, депутати міської ради Анатолій Остапенко, Роман Підопригора, Анатолій Липкань, Володимир Чікін, Олександр Окунєвич та за згодою депутат Хмельницької обласної ради Микола Дячук.

Дана комісія має протягом 10 днів здійснити перевірку обґрунтованості підвищення тарифів та доповісти на наступній сесії міської ради про результати проведеної перевірки.

Розглянувши клопотання громадськості міста та комісії з питань нагородження виконавчого комітету Шепетівської міської ради, враховуючи значний особистий внесок у піднесення авторитету міста на державному та міжнародному рівнях Миколи Дзявульського, Ігоря Ляшенка, Ярослава Давидова та Максима Коваля, що полягли за волю України, її суверенітет і територіальну цілісність, міська рада присвоїла їм посмертно звання «Почесний громадянин міста Шепетівка».

Після цього питання народні обранці вирішили прийняти рішення про перейменування деяких вулиць та провулків нашого міста. Зокрема: 
 • вулицю Чернишевського перейменовано на вулицю Ігоря Ляшенка;
 • провулок Чернишевського - на провулок Ігоря Ляшенка;
 • вулицю Миру - на вулицю Ярослава Давидова;
 • вулицю Артема - на вулицю Данила Галицького;
 • провулок Артема - на провулок Данила Галицького;
 • вулицю Карла Маркса - на вулицю Героїв Небесної Сотні;
 • провулок Карла Маркса - на провулок Героїв Небесної Сотні;
 • вулицю 40-річчя Жовтня - на вулицю Максима Коваля;
 • провулок 40-річчя Жовтня - на провулок Максима Коваля;
 • провулок Шварца - на провулок Миколи Дзявульського.
З метою фінансової підтримки виконання статутних завдань громадськими організаціями інвалідів, дітей війни, воїнів-інтернаціоналістів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, політичних в’язнів, репресованих та членів їх сімей, організацій непромислової сфери Українського товариства глухих, Українського товариства сліпих, що діють на теренах міста Шепетівки, на сесії міської ради затвердити Програму їх підтримки.

Також рішеннями сесії міської ради депутати врегулювали правові відносини у сфері земельних відносин, встановлення гаражів, у комунальній сфері, тощо.

Затверджені зміни до бюджету міста на 2014 рік дозволять профінансувати прийняті міською радою програми та інші витрати.

Фото із сесії ви можете переглянути тут

Останнє редагування П'ятниця, 01 серпня 2014 17:01

Відео

Коментарі (19)

This comment was minimized by the moderator on the site

Здравствуйте! Меня зовут Александр, и я сотрудник испанской компании. Отправьте пожалуйста краткое резюме с фото, мне нужен помощник.<br />Спасибо

This comment was minimized by the moderator on the site

А ще відправити може кошти, аби її внесли в резервний список?

This comment was minimized by the moderator on the site

доброго часу доби. Фінасова компанія ТОВ "Мікрокредит" у звязку з розширенням відкриває у м Шепетівка офіс, та набирає на роботу кредитних консультантів. За довідками звертатись тел. 0960052323. 0673411938 Роман

This comment was minimized by the moderator on the site

Зробили клоунаду виступаючі за ці тарифи, що бабця, що дід якийсь, що сидів, що окунєвич, що Вєсєлкова, чого двоє останніх мовчали, коли їм Биков приніс ці папери раніше, нєє, треба на людях повиступати, бо вибори скоро

This comment was minimized by the moderator on the site

так перейменують К.Маркса, чи ні? Бо Гугл Мапс мовчить.

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="olhavs"]так перейменують К.Маркса, чи ні? Бо Гугл Мапс мовчить.[/quote]<br />вже прям тобв гугл миттєво все перейменує :lol:

This comment was minimized by the moderator on the site

Так а скільки буде коштувати це перейменування вулиць для бюджету міста і для людей, які проживають на них? Хто надасть інформацію?<br /> І чи варто було зараз робити це, враховуючи важкий фінансовий стан і в Україні, і в місті, та і в людей?

This comment was minimized by the moderator on the site

Нічого не буде коштувати. Прописку чи якісь документи для людей, які проживають по цій вулиці, змінювати не потрібно. Так само як і юридичні адреси для підприємств. А таблички на будинки і так давно потребуюють оновленя і це потребує не великих...

Нічого не буде коштувати. Прописку чи якісь документи для людей, які проживають по цій вулиці, змінювати не потрібно. Так само як і юридичні адреси для підприємств. А таблички на будинки і так давно потребуюють оновленя і це потребує не великих коштів.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

чув, що не так все просто з перейменуваннями, і у жителів нинішньої Дзявульського, а в минулому - Шварца, все ж таки виникають складнощі, пов'язані з перейменуванням.<br />Питання до аудиторії: у вас відкривається сайт міськвиконкому http://www.ra...

чув, що не так все просто з перейменуваннями, і у жителів нинішньої Дзявульського, а в минулому - Шварца, все ж таки виникають складнощі, пов'язані з перейменуванням.<br />Питання до аудиторії: у вас відкривається сайт міськвиконкому http://www.rada.shepetivka.net/ ? Бо вже тривалий час він висить...а рішення сесій публікують саме там.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Павло Котенко"]чув, що не так все просто з перейменуваннями, і у жителів нинішньої Дзявульського, а в минулому - Шварца, все ж таки виникають складнощі, пов'язані з перейменуванням.<br />Питання до аудиторії: у вас...

[quote name="Павло Котенко"]чув, що не так все просто з перейменуваннями, і у жителів нинішньої Дзявульського, а в минулому - Шварца, все ж таки виникають складнощі, пов'язані з перейменуванням.<br />Питання до аудиторії: у вас відкривається сайт міськвиконкому http://www.rada.shepetivka.net/ ? Бо вже тривалий час він висить...а рішення сесій публікують саме там.[/quote]<br />Які саме проблеми? можна конкретніше?<br />А сайт зараз ні в кого не відриває, у них тимчасові проблеми з доменом.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."][quote name="olhavs"]так перейменують К.Маркса, чи ні? Бо Гугл Мапс мовчить.[/quote]<br />вже прям тобв гугл миттєво все перейменує :lol:[/quote]<br />всі вищезазначені перейменувались, крім К.Маркса

This comment was minimized by the moderator on the site

Ніфіга собі ...дійсно...оце оперативність, гугл мене щиро вразив :-)

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]Нічого не буде коштувати. Прописку чи якісь документи для людей, які проживають по цій вулиці, змінювати не потрібно. Так само як і юридичні адреси для підприємств. А таблички на будинки і так давно потребуюють...

[quote name="Островський О.В."]Нічого не буде коштувати. Прописку чи якісь документи для людей, які проживають по цій вулиці, змінювати не потрібно. Так само як і юридичні адреси для підприємств. А таблички на будинки і так давно потребуюють оновленя і це потребує не великих коштів.[/quote]<br /><br />Не може цього бути - не дуріть людей! Зміни треба вносити у паспорти і домові книги ( я вже не кажу про черги в паспортному і різні інші незручності для громадян), внести зміни у всю документацію виконкому, зміняться і юридичні адреси підприємств, які треба замінити у всіляких державних реєстрах і ще багато чого іншого...Треба, щоб юристи роз"яснили конкретно у газеті всі нюанси перенайменування.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Не може цього бути - не дуріть людей!
<br />Чудове у вас аргументоване пояснення. :lol: Зверніться до юриста якщо не вірите.

This comment was minimized by the moderator on the site

Я переоформляю земельну ділянку на одній із перейменованих вулиць, зроблено документи на 70 % , але маю повернутись до нулевої фази на початок оформлення так, як пакет документів має бути лише із однією назвою вулиці. Можете самі звернутись до...

Я переоформляю земельну ділянку на одній із перейменованих вулиць, зроблено документи на 70 % , але маю повернутись до нулевої фази на початок оформлення так, як пакет документів має бути лише із однією назвою вулиці. Можете самі звернутись до відповідних органів або юриста.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="12"]Я переоформляю земельну ділянку на одній із перейменованих вулиць, зроблено документи на 70 % , але маю повернутись до нулевої фази на початок оформлення так, як пакет документів має бути лише із однією назвою вулиці. Можете самі...

[quote name="12"]Я переоформляю земельну ділянку на одній із перейменованих вулиць, зроблено документи на 70 % , але маю повернутись до нулевої фази на початок оформлення так, як пакет документів має бути лише із однією назвою вулиці. Можете самі звернутись до відповідних органів або юриста.[/quote]<br />Ну ваш випадок унікальний, бо ви попали саме в той момент коли перейменовувалась вулиця, можу лише поспівчувати. Але погодьтесь таких випадків як у вас одиниці.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Краще б дійсно з тими тарифами розбиралися, що це за встановлення економічно обгрунтованого рівня-помножили на 2, що,для цього вони інститути закінчували ?

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]

Не може цього бути - не дуріть людей!
<br />Чудове у вас аргументоване пояснення. :lol: Зверніться до юриста якщо не вірите.[/quote]<br />Шановний пане ОстровськийО.В. <br />Я так зрозуміла, що Ви -адмін?...

[quote name="Островський О.В."]

Не може цього бути - не дуріть людей!
<br />Чудове у вас аргументоване пояснення. :lol: Зверніться до юриста якщо не вірите.[/quote]<br />Шановний пане ОстровськийО.В. <br />Я так зрозуміла, що Ви -адмін? <br /> Поясніть тоді аргументовано і обгрунтовано - скільки буде коштувати для бюджету і для громадян перенайменування вулиць? Не знаєте - не вводьте людей в оману, запросіть Ви юристів, фінансистів для роз"яснень, але не кажіть, що це не буде нічого коштувати. А міська влада( яка вже все це безумовно порахувала) повинна роз"яснити це в ЗМІ.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Шановний пане ОстровськийО.В. <br />Я так зрозуміла, що Ви -адмін?
<br />Ви неправильно зрозуміли, я лише один із журналістів.<br />
Поясніть тоді аргументовано і обгрунтовано - скільки буде коштувати для бюджету і для громадян перенайменуванн я...

Шановний пане ОстровськийО.В. <br />Я так зрозуміла, що Ви -адмін?
<br />Ви неправильно зрозуміли, я лише один із журналістів.<br />
Поясніть тоді аргументовано і обгрунтовано - скільки буде коштувати для бюджету і для громадян перенайменуванн я вулиць?
<br />Що тут пояснювати? Я вже сто раз тут писав скільки це буде коштувати. Якщо не вірите, то попитайте людей, які проживають по вулиці Дзявульського, у них вулиця вже майже пів року як перейменована.

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

 1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением