Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?

Більше
01 вер. 2017 22:21 #114275 від Іван
Іван створено тему: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?
З 1 січня 2018 року громадяни України будуть зобов'язані сортувати всі побутові відходи за видами у відповідності з нормою закону "Про відходи".
Більше
01 вер. 2017 22:34 #114276 від либерман
либерман відповів в темі: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?
Цікаво, а наші "діячі аграрники" готуються до виконання закона? Чи може 1січня разом із зимою прийде не сподівано і все як завжди похєряно
Більше
01 вер. 2017 22:56 #114278 від olhavs
olhavs відповів в темі: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?
А у сміттєвозі воно теж буде сортуватись? Чи буде 5 різних машин їздити вервечкою?
Чи мо буде як колись в Києві: стоять 4 смітники для сортування,а 1 сміттєвоз все в одну купу згрібає
Більше
01 вер. 2017 23:06 #114280 від Іван
Іван відповів в темі: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?
Шановні, давайет скинемося на смітники до своіх будинків, а справа з відбором буде за комунальниками.
Більше
02 вер. 2017 07:33 #114282 від pan_volodymyr
pan_volodymyr відповів в темі: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?
Ага, зараз всі кинуться гаманці вивертати.
  • Я
  • Я аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 вер. 2017 00:14 #114327 від Я
Я відповів в темі: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?
В нашому місті одне з підприємст поставило за власні кошти ящики для роздільного збору сміття, які розміщені на площадка для сміттєвих баків, які розташовані біля багатоповерхівок. Можливо їх не так багато як нам хотілося, але вони є. Але проблему це не вирішує так як наші люди ще не всі готові до такого. В жовті сітки кидають різний непотріб, хоча на них написано для чого вони посталені. Таккож цим підприємством, а саме "Екоресурс Поділля" розпочато з березня місяця сортування частини сміття, яке вивозиться з багатоповерхівок Управлінськими компаніями. І тільки після проведення сортування залишки вивозяться на полігон.. С міття яке вивозиться з ОСББ, магазинів та приватного сектору на данний час не сортується. Підприємство готове проводити сортування всього обсягу сміття яке накопичується мешканцями міста. Так хочу вас завірити, що якраз Шепетівка готова до введення нових правил з поводження з побутовими відходами. А якщо ми всі разом замість дискусувати почнемо хоч щонебудь робити, для початку в дома покладем сміття в різні торбинки, то дивись і діти наші будуть жити в чистому довкіллі.
Більше
06 вер. 2017 07:04 #114328 від либерман
либерман відповів в темі: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?
Тих контейнерів як кіт наплакав, я знаю тільки де один стоїть. Але волокти мішок з пластиком більше 1км це дурня, вони мають стояти повсюди
Більше
06 вер. 2017 07:05 - 06 вер. 2017 07:07 #114329 від myron
myron відповів в темі: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?
Якби років 10 тому побудували сміттэпереробний завод зараз не прийшлося чесати репу!!!! А з побочних відходів можна ще й тепло получити халявне але спочатку це комусь має бути вигідно!
Останнє редагування: 06 вер. 2017 07:07 від myron.
Більше
06 вер. 2017 20:14 #114331 від либерман
либерман відповів в темі: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?

Я пише: В нашому місті одне з підприємст поставило за власні кошти ящики для роздільного збору сміття, які розміщені на площадка для сміттєвих баків, які розташовані біля багатоповерхівок. Можливо їх не так багато як нам хотілося, але вони є. Але проблему це не вирішує так як наші люди ще не всі готові до такого. В жовті сітки кидають різний непотріб, хоча на них написано для чого вони посталені. Таккож цим підприємством, а саме "Екоресурс Поділля" розпочато з березня місяця сортування частини сміття, яке вивозиться з багатоповерхівок Управлінськими компаніями. І тільки після проведення сортування залишки вивозяться на полігон.. С міття яке вивозиться з ОСББ, магазинів та приватного сектору на данний час не сортується. Підприємство готове проводити сортування всього обсягу сміття яке накопичується мешканцями міста. Так хочу вас завірити, що якраз Шепетівка готова до введення нових правил з поводження з побутовими відходами. А якщо ми всі разом замість дискусувати почнемо хоч щонебудь робити, для початку в дома покладем сміття в різні торбинки, то дивись і діти наші будуть жити в чистому довкіллі.

Якщо підприємство готове, то навіщо чекати набуття чинності закону? Вперед! Це ж їхні гроші, чому вони не зробили цього раніше?
Більше
06 вер. 2017 21:55 #114332 від myron
myron відповів в темі: Сортування сміття в Шепетівці, коли ж початок?
За вторинну сировину халявну зі сміття це зрозуміло! Лише ліньки зібрати тобто вложити кошти - виготовити баки! А з органічних відходів можна ще і халявне тепло мати! Але його мати ніхто не дасть давай проект потім патент потім організацію зі спец дозволами яка має право на виробництво! А потім все похерять і возитимуть львівське сміття по теренах нашої неньки! Бо через нетрадиційні енергоресурси не набиваються кошельки можновладців!
Час відкриття сторінки: 0.641 секунд