![З нагоди професійного свята у Шепетівці привітали працівників ювенальної превенції](/media/k2/items/cache/4680fae46919d69a9c9de5606d7b4bf6_Generic.jpg)
З нагоди професійного свята у Шепетівці привітали працівників ювенальної превенції
Сьогодні з нагоди професійного свята ювенальної превенції в Шепетівському РУП відбулись урочистості. На заході були присутні начальниці служб у справах дітей Шепетівської РДА, Ленковецької, Грицівської, Судилківської територіальних громад, заступниця голови Судилківської ТГ, заступник директора Шепетівського медичного коледжу.
![Для дітей у Шепетівці вдруге організували «День літніх спортивних розваг»](/media/k2/items/cache/82ef28475840f6525d6bdd4bbc07168b_Generic.jpg?t=20220708_141411)
Для дітей у Шепетівці вдруге організували «День літніх спортивних розваг»
7 липня у Шепетівці на стадіоні «Локомотив» відбувся спортивно-розважальний захід для дітей віком до14 років «День літніх спортивних розваг», який вже традиційно організовується відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", задля інтересу дітей до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я, забезпечення потреби у щоденній руховій діяльності.
![У Шепетівці замінили ділянку "водної артерії" міста](/media/k2/items/cache/1b2ecf1643ed31b2528b2bd7351c9ac4_Generic.jpg)
У Шепетівці замінили ділянку "водної артерії" міста
Шепетівським комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства замінено аварійну ділянку магістрального водоводу на території ринку «Дар». Про це повідомили у пресслужбі комунального підприємства.
![Зачекався автобуса: у Судилкові чоловік викрав велосипед, аби доїхати до міста](/media/k2/items/cache/549f5e8ffad848abb903f0a1ce29a7e2_Generic.jpg)
Зачекався автобуса: у Судилкові чоловік викрав велосипед, аби доїхати до міста
Шепетівський міськрайонний суд визнав 62-річного шепетівчанина винним у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (частина 4 статті 185 КК України), й призначив покарання – 5 років позбавлення волі, проте звільнив від його реального відбування з випробуванням на 2 роки іспитового строку.
![Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 8 липня 2022 року](/media/k2/items/cache/d6f42f3ab235ffb539856471cee141ee_Generic.jpg?t=20220708_080920)
Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 8 липня 2022 року
Розпочалася сто тридцять п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 8 липня.