Версія для друку
Розділ Спорт

Басейн планують запустити не раніше 2015 року

Автор 18 жовтня 2013, 19:10
Шепетівський басейн планують запустити не раніше 2015 року. Про це повідомив міський голова Сергій Антонюк, під час засідання кругового столу, який відбувся 16 жовтня на тему «Реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до позашкільної освіти в Хмельницькій області».
Спільними зусиллями влади та інвесторів на державно-партнерських засадах до 2015 року планується завершити реконструкцію басейну, який не працював понад 20 років. Це дасть можливість залучити шепетівську молодь до занять плаванням та матиме вагомий вплив на покращення фізичного здоров’я жителів міста.

Ця заява стала закономірною в світлі затягування запуску такого важливого закладу нашого міста. Вже зараз очевидно, що лідер місцевого осереднку "Партії регіонів" вирішив використати запуск басейну в цілях своєї передвиборчої агітації на виборах міського голови в 2015 році, тому шепетівчанам ще прийдеться почекати 2 роки.
Останнє редагування 18 жовтня 2013, 19:31
Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 08:04 16/09/2014
    У ЄС і Північній Америці не поспішають закінчувати магістратуру, так як бакалавріат дає повну вищу освіту, а в магістратуру йдуть ті, хто хоче присвятити себе науці чи викладацькій роботі у ВУЗах. По новому Закону у нас також не буде аспірантури, а магістр - це перша ступінь наукового працівника.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 16:58 15/09/2014
    Поки що єдина реформа, яку впровадили після майдану. Будемо сподіватися, що не остання.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 19:55 18/10/2013
    Ось так стають мерами міст маніпулюючи громадською свідомістю і своєю нахабністю!