Версія для друку

Епідситуація на Хмельниччині значно покращилась, але госпіталізованих побільшало

Автор 18 березня 2025, 16:18

За повідомленням головного державного санітарного лікаря Хмельницької області Микола Габрикевич, на 11 тижні року (за період з 10 до 16 березня 2025 року) епідситуація на Хмельниччині значно покращилась. Так, епідемічний поріг для Хмельницької області перевищено лише на 2,7 %.

За згаданий період за медичною допомогою через ГРВІ та грип звернулися майже на 1400 осіб менше. Проте, кількість госпіталізованих дещо збільшилася. Зокрема, зареєстровано 8005 осіб, а лікування в умовах стаціонару потребували 430 громадян.

У Кам’янець-Подільському районі зафіксовано 1848 випадків хвороби, у Шепетівському районі — 2127, у Хмельницькому районі — 4030.

Захворюваність серед дітей до 17 років минулого тижня становила 3665 випадків, що складало 45, 8 % від загальної кількості тих, хто занедужав. Відтак, захворіли на 315 дітей менше. Як і раніше, найбільше хворіють діти, віком від від 5 до 14 років.

Інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ, включно з COVID-19, становив 653,11 на 100 тисяч населення.

Попри покращення епідемічної ситуації, Микола Габрикевич рекомендує продовжувати дотримуватись протиепідемічних заходів та дбайливо ставитись до свого здоров’я. Зокрема, зменште тривалість і частоту перебування у місцях масового скупчення людей, ретельно та часто мийте руки або обробляйте їх антисептиком, дотримуйтесь етикету кашлю і чхання, ведіть здоровий спосіб життя та харчуйтеся з достатньою кількістю вітамінів. За перших проявів недуги — одягайте маску і звертайтеся за медичною допомогою до сімейного лікаря чи найближчої амбулаторії.

Найбільш дієвим методом профілактики ГРВІ є щеплення. До того ж, вакцинуватися можна упродовж всього епідсезону, і навіть при підвищенні рівня захворюваності на респіраторні інфекції.

Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.

Будьте першим, хто залишить коментар.