Ще одна шепетівчанка пожертвувала волоссям заради порятунку онкохворої дівчинки

Автор Дата10 червня 2021, 16:57
Бенещук Дарина Бенещук Дарина

Лише вчора ми публікували новину про благородний вчинок Ульяни Громової, яка пожертвувала своє білосніжне волосся задля порятунку 10-річної Валерії Решетарчук. Як через кілька годин, стало відомо, що ще одна юна шепетівчанка підтримала таку ініціативу.

Організаторка благодійного збору коштів на лікування дівчинки Ірина Александрук написала у себе на сторінці:

В мене просто ШОК‼️ В таке важко повірити‼️‼️?❤️? Та це реальність ‼️ Тільки сьогодні зранку я опублікувала інформацію, щодо вчинку Ульяни, як вже за декілька годин, ще одна шепетівчанка виявила бажання допомогти Валерії Решетарчук і теж віддала своє волосся на благодійність! В мене перехоплює подих, коли я це пишу...?????? Скільки любові, доброти і бажання допомогти в дитячих серцях! Нам, дорослим є чому повчитися!

Учениця 7 класу НВК №3 Бенещук Дарина, яка мала волосся по пояс, без жалю і з величезним бажанням допомогти без роздумів віддала його. Зараз має стильну зачіску каре.

Поговоривши з мамою Даринки - Оленою Бенещук, я дізналася, що її дочка хоче долучитися і допомогти зібрати кошти на лікування Валерії. Я їй надала контакти, і вже за 3 години отримала фото Даринки з новою зачіскою! Ваша сім'я просто БОМБЕЗНА‼️?

Також Даринка долучається до проведення заходів благодійної ятки на день міста, буде займатися аквагримом. А ще нададуть мило ручної роботи для реалізації, щоб ще більше допомогти Валерії Решетарчук!

Я вже писала, що ШЕПЕТІВЧАНИ вміють єднатися, але я навіть не могла припустити, що наші маленькі діти МАЮТЬ ТАКІ ВЕЛИКІ СЕРЦЯ! Беремо приклад і теж активно долучаємося до збору коштів на порятунок життя Валерії! Максимальний репост і ?! Пишаюся!

Нагадаємо, у Валерії діагностовано гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Наразі в неї стався рецидив і дитині терміново потрібна трансплантація кісткового мозку: вартість операції 180 тисяч євро, планується в Німеччині. На це у сім’ї немає коштів. Мама виховує двох доньок одна. Тато помер два роки тому теж від онкологічного захворювання, також в сім’ї хвора бабуся. Усі небайдужі можуть долучитися до збору коштів (телефон Тетяни, тітки дівчинки 0982799548).

Також сім'ї можна допомогти переказавши кошти на рахунки:

  • Решетарчук Наталія (мама) ПриватБанк Рахунок 4731 2191 1943 3427
  • Рахунок ПриватБанк 5168745030589300
  • Рахунок для збору коштів на лікування в доларах США 5168757425495456
  • Рахунок для збору коштів на лікування в євро 4149499152892459
Останнє редагування 11 червня 2021, 17:50
0
репости
0
репости