Як правильно підібрати кондиціонер

Головною формулою для підбору кондиціонера на сайті https://climatbud.com.ua є співвідношення площі кондиціонованого приміщення і потужності агрегату. З огляду на те, що першочерговою функцією будь-якої моделі є охолодження, а не обігрів, то відповідно, вибираючи кондиціонер для будинку, орієнтуватися необхідно саме на цю величину. Усередненою формулою відносишення потужності і площі є: 1 кВт на 10 кв. м. На практиці дане співвідношення величин виражається маркуванням: 7 (2 кВт на 20 кв. м), 9 (2,6 кВт на 26 кв. м), 12 (3,5 кВт на 35 кв. м) та ін.

Крім потужності кліматичного обладнання, важливими факторами вибору також є: тип кондиціонера (віконний, спліт-система, мобільний), принцип роботи (інверторний або неінверторний), корисний функціонал (обігрів, осушення, іонізація та ін.), Габарити, інтерфейс, рівень шуму .

При виборі типу кондиціонера необхідно враховувати, перш за все, специфіку приміщення. Для житлових кімнат і офісів краще вибирати спліт-системи - вони характеризуються низьким рівнем шуму і стильним компактним дизайном внутрішнього блоку. Якщо в приміщенні відсутня можливість монтажу спліт-системи, доцільно встановлювати мобільний кондиціонер. Віконні моделі вже віджили своє і можуть використовуватися тільки як найекономічніший варіант.

Роблячи вибір між інверторними і неінверторними агрегатами, слід "зважити" порівняно низьку вартість перших і економічність, а також більш високу ефективність роботи других.

Набір додаткових функцій - критерій суб'єктивний. Тому вирішення питання, як правильно вибрати кондиціонер для квартири і будинки з точки зору опціональної начинки, має ґрунтуватися на побажаннях покупця. Крім того, варто також враховувати особливості кондиціонованого приміщення: при підвищеній вологості опція "Осушення повітря" не буде зайвою, для кімнат з неефективною системою опалення і в разі, якщо воно відсутнє, нагрівання повітря стане справжнім вирішенням проблеми.

Важливим фактором є і ціна, яка залежить від наявності в кожної моделі наведених експлуатаційних і технічних характеристик.

На сайті kievkomfort.com.ua ви легко зможете вибрати і придбати оптимальну кліматичну систему на найвигідніших умовах.

0
репостів
0
репостів