Для забезпечення максимальної комфортності тренування необхідно підібрати найбільш підходящий спортивний одяг. Перш за все, слід звернути увагу на матеріал. Він може бути натуральним або синтетичним.

Консультанти інтернет-магазину Estafeta кажуть, що найчастіше для тренування вибирають одяг, зроблений з бавовни або поліестеру. Бавовна прекрасно підходить для виконання інтенсивних вправ, що викликають сильне потіння. Він відноситься до "дихаючих" матеріалів, завдяки чому забезпечує максимальну зручність занять навіть в літню пору, коли на вулиці стоїть спека. Крім цього, бавовна не викликає роздратування шкіри і дозволяє тілу дихати. Одяг з бавовни для занять фітнесом забезпечує більшу свободу рухів. Вона зручна і для чоловіків, і для жінок.

Незважаючи на синтетичне походження поліестеру, він ідеально підходить для занять спортом. Одяг з цього матеріалу, на відміну від бавовни, шиється таким чином, щоб максимально облягати тіло. Особливо він підходить для занять легкою атлетикою на професійному рівні, в яких виключно важливу роль відіграє опір повітря тілу спортсмена. Хоча поліестер є синтетичним матеріалом, він забезпечує тілу можливість дихати і створює максимально комфортні умови під час тренування і після його завершення. Поліестер прекрасно розтягується, однак при цьому має властивість швидко приймати початкову форму. Він сприяє збереженню здорового стану шкіри, не викликає алергічних реакцій та подразнення при носінні.

Після вибору матеріалу потрібно визначитися з особливостями крою спортивного одягу, звернувши увагу на найдрібніші деталі. Одяг, в якому проводяться заняття в спортзалі, не повинний ускладнювати руху. Тому просторий спортивний одяг не повинний бути надто широким, а облягаючий - занадто вузьким.

Для занять спортом бажано купувати одяг без рукавів, наприклад, майки, що відкривають руки від передпліч. Шви на спортивному одязі повинні бути надзвичайно акуратними, щоб вони не терлися об шкіру і не викликали роздратування. Крім цього, не слід захоплюватися різноманітними аплікаціями та нашивками, оскільки вони також здатні викликати подразнення шкіри. Особливо це відноситься до жіночого спортивного одягу.

Таким чином, дотримання наведених вище рекомендацій дозволяє вибрати максимально зручний одяг для тренувань. Важливо пам'ятати про те, що в спортзалі головна мета полягає не в тому, щоб справити враження на оточуючих своїм зовнішнім виглядом, а в тому, щоб досягти успіхів в заняттях. Тому слід віддавати пріоритет зручності одягу, а не її красі.