Версія для друку

У мешканця Шепетівщини виявили чималий асортимент наркотиків

Автор 02 квітня 2025, 12:48

У Старокостянтинові поліцейські оголосили підозру наркоторговцю. Під час обшуку у зловмисника виявили екстазі, канабіс та психотропні речовини: амфетамін і STP (DОМ). За зберігання наркотиків з метою збуту чоловікові загрожує до 10 років ув’язнення.

У Старокостянтинові працівники поліції виявили 28-річного жителя Шепетівського району, у якого вилучили понад сотню кольорових таблеток. Експертиза підтвердила, що це наркотики екстазі.

Окрім того, пакунок з таблетками правоохоронці знайшли ще й під час санкціонованого обшуку за місцем проживання підозрюваного. Поліцейські також вилучили й інші наркотики: канабіс, амфетамін та особливо небезпечну психотропну речовину STP (DОМ).

Слідчі відділення поліції № 1 (м. Старокостянтинів) за процесуального керівництва прокуратури оголосили 28-річному чоловікові підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконне придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 10 років позбавлення волі.

Поліція Хмельницької області

Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.

Будьте першим, хто залишить коментар.