Версія для друку
Розділ Бізнес

Підприємця з Шепетівщини судитимуть за продаж фальсифікованих тютюнових виробів та алкоголю

Автор 31 січня 2025, 14:14

Прокурорами Хмельницької обласної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом збуту контрафактної тютюнової продукції та незаконно виготовлених алкогольних напоїв, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, незаконного поводження зі зброєю та бойовими припасами (ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 209, ч. 1 ст. 263 КК України).

За даними слідства, з метою отримання неконтрольованих прибутків мешканець одного з міст Шепетівського району на території ринку таємно продавав незаконно виготовлені підакцизні товари.

Правоохоронці виявили та вилучили у нього продукцію вартістю більше 600 тис. грн – майже 10 тис. пачок тютюнових виробів та 200 літрів фальсифікованого алкоголю.

Також виявилось, що без необхідних дозволів горе-підприємець вдома зберігав автомат конструкції Калашникова та військові боєприпаси стрілецької вогнепальної зброї.

Під час досудового розслідування підозрюваний повністю визнав свою вину за статтями обвинувачення, а тому прокурором укладено із ним угоду про визнання винуватості.

Узгоджено покарання у виді 4 років позбавлення волі з можливістю звільнення від його відбування з випробуванням, 85 тис. грн штрафу, а також позбавлення на півтора роки права займатись підприємницькою діяльністю, пов’язаною з придбанням, зберіганням і збутом підакцизних товарів.

Окрім того, угода передбачає знищення фальсифікату та конфіскацію в дохід держави легалізованих злочинних доходів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням ГУНП у Хмельницькій області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Хмельницька обласна прокуратура

Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.

Будьте першим, хто залишить коментар.