Хто відповість за «базар»?

Автор ВО "Свобода"

Як вже, мабуть, відомо мешканцям міста, що на місці вже колишнього КП «Житлосірвіс», або по- іншому ЖЕКу міський голова разом депутатами від ПР та перебіжчиків передали до новоствореного шепетівського ринку земельну ділянку та ще й звільнили його від сплати земельного податку. Окрім цього, на будівництво там різних приміщень з міського бюджету виділили близько 300 000 грн.. Ну хіба в Шепетівці немає місця куди можна було б вкласти такі кошти на поліпшення життя її мешканців?

         Та повернемося до того, що ж робиться на цій території зараз. Як розповідають колишні працівники цього підприємства,  два приміщення визнано аварійними, їх буде розібрано (побутове приміщення  та майстерні). З майстерень повивозили у невідомому напрямку увесь метал, пилораму, а всі приміщення разом з інженерними спорудами оцінено за залишковою вартістю в 70 888 грн. 74 коп., тобто трохи менше 9000 доларів.  Ну й що з того, що три роки тому в КП «Житлосервіс» було встановлено нову підстанцію вартістю 180 000 грн., і яка, мабуть, не ввійшла до жодних документів, або була знецінена на стільки, що коштує теж копійки.

 Не можна тут не згадати депутата Шепетівської міської ради Галину Опанасівну Можейко (директора НВК №1, члена фракції Партії Регіонів у міській раді) яка, як в часи компартійного владарювання, 30 листопада 2011 року на мітингу Партії Регіонів сказала, що зримі зміни на краще сталися буквально останнім часом … в тому числі у Шепетівці, де осередок Партії Регіонів очолює Сергій Антонюк.

     Після таких слів по спинах зігнаних на мітинг вчителів та службовців виконкому пробіг холодок, а в повітрі потягло поцвівшим совдепівським  нафталіном.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Хто буде купляти шось на тому базарі якщо людей до злиднів довели?

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Давайте ігнорувати те, що нам не подобається. Буде новий ринок - а ми туди не будем ходити, в нас є старий дуже добрий, магазинів купа, купувати є де, гроші б тільки були. Тут головне щоб мешканці показали свій характер та настрій - не піду туди...

Давайте ігнорувати те, що нам не подобається. Буде новий ринок - а ми туди не будем ходити, в нас є старий дуже добрий, магазинів купа, купувати є де, гроші б тільки були. Тут головне щоб мешканці показали свій характер та настрій - не піду туди принципово і все. А те що не вигідно - закриється - ось вам і маленька перемога.

Детальніше
Олександр Мудрий
This comment was minimized by the moderator on the site

ну да))) краще купувати на старому ринку з землі ,з мухами , горобцями , у антисанітарних умовах, і не свіже , чим на новому ринку з холодильників та чистих прилавків))) дело принципа :lol:

LuK
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением