Проктолог або, правильніше, колопроктолог - це лікар, спеціалізацією якого є діагностика, лікування та проведення профілактичних заходів при різних патологіях прямої кишки, області заднього проходу і промежини, включаючи гемороїдальні вузли, анaльні тріщини і поліпи. Приватна клініка MedNice в Києві https://med-nice.com.ua/proctology/ пропонує послуги кращих фахівців столиці в області проктології.

Причини звернення до колопроктології

Неприємність проктологічних патологій в тому, що вони можуть довгий час не давати ніяких симптомів, а коли хвороба починає проявлятися, вона вже знаходиться в запущеній, часто важколікувальній стадії. Щорічний огляд лікаря-проктолога дозволить уникнути таких частих проблем, як випадання гемороїдальних шишок, кровотечі і сильних больових відчуттів.

А наявність таких симптомів, як:

 • порушення стабільної роботи кишечника (запор, пронос);
 • здуття, метеоризм;
 • відчуття стороннього предмета в прямій кишці;
 • сторонні виділення з анaльного отвору (кров, слиз, гній);
 • відчуття болю і / або свербіння задньопрохідної області;
 • безконтрольний вихід газів або калу.

це привід не відкладати візит до лікаря.

Проктологічні послуги в клініці MedNice

Консультація

При підготовці до первинного прийому за добу до призначеного візиту потрібно виключити продукти, що викликають газоутворення. Безпосередньо перед відвідуванням очистити за допомогою клізми кишечник. Провівши огляд і склавши анемнез на підставі скарг, симптомів, способу життя пацієнта і супутніх хвороб, лікар підбере грамотне, ефективне лікування.

Фахівці центру MedNice основний упор роблять на застосування методів, найменш травматичних, як при терапевтичному лікуванні, так і при хірургічному втручанні. Деякі діагнози вимагають проведення додаткових діагностичних заходів.

Діагностика хвороб в області проктології

Дослідження в MedNice проводяться за допомогою найсучасніших методів за новітніми технологіями.

 1. Ректоскопія. Ендоскопічне дослідження просвіту між нижньою часткою сигмовидної і прямої кишок. Діагностує: поліпи; тріщини, свищі в прямій кишці; гемороїдальні шишки; зростання тканини слизової.
 2. Аноскопія. Діагностика заднього проходу і частково прямої кишки за допомогою аноскопа.
 3. Колонкоскопія. Найбільш інформативне дослідження всього товстого кишечника. Проводиться в стані короткого сну на основі ліків. Включає біопсію - збір зразків тканини для виявлення типу захворювання.
 4. Іригоскопія. Діагностика кишечника з контрастною речовиною. Рентген успішно виявляє утворення, аномальні нарости і пухлини.
 5. Кoпрoграма. Клінічне дослідження калу.

Лікування хвороб в області проктології

На підставі досліджень проктолог ставить остаточний діагноз і призначає лікування. Мед. центр MedNice займається вирішенням таких проктологічних проблем:

 • геморой
 • тріщини
 • новоутворення
 • свищі
 • Парапроктит та ін. захворювання

Висококласні фахівці забезпечать абсолютно безпечне, ефективне лікування, при необхідності в умовах стаціонару.