Який чохол обрати для свого смартфону?

Складно уявити життя сучасної людини без його незамінного помічника - мобільного телефону. Дані гаджети призначені не тільки для дзвінків, але і дозволяють отримати доступ в інтернет, оснащені камерою і багатьма корисними функціями. Для того щоб убезпечити чудо техніки від пошкоджень, власники користуються чохлами. Це нехитре пристосування виконує і декоративну функцію. Ми запитали експерти магазину Pocketstore, які бувають чохли і де слід їх використовувати.

Види захисту

Повний захист - чохол, який закриває корпус з усіх боків. В основному, це закриті типи чохлів (книжка, фліп, протиударний, водонепроникний).

Частковий захист - чохли які прикривають окремі частини смартфона, частіше задню частину і бічні. Вони більш компактні, і порівняно недорогі (накладка, бампер).

Можете поглянути за цим посиланням https://pocketstore.ua/samsung/, як для прикладу виглядають чохли для смартфонів фірми Samsung.

Поширені види чохлів

Бампер - рамка, яка захищає тільки бічні частини телефону, але беззахисними залишаються екран і задня кришка. Вони виготовляються з пластика, силікону або металу.

Накладка (чохол-кришка) - прикриває боки і задню кришку корпусу, дуже зручний в експлуатації, але, також не захищає екран. Радять клеїти додаткову плівку. Виготовляється зі шкіри, силікону, алюмінію, пластику або дерева.

Чохол-книжка - за допомогою заглушки захищає екран, телефон розкривається як книга. Він набагато надійніше, ніж бампер і накладка, до того ж, виглядає більш солідно. Недоліком вважається постійна потреба в розкритті книжки. Матеріали для виготовлення: метал, шкіра, комбінування шкіри і пластика.

Сумка для поясу - один з видів чохла кишені, який кріпиться до поясу. Зроблений з тканини або шкіри, з елементами металу.

Чохол-акумулятор - в ньому вбудований портативний акумулятор, який значно подовжує час роботи телефону, але у нього велика вага і параметри. Підходить для тривалих подорожей і відряджень.

Водонепроникний (аквабокс) - незамінна річ для людей люблячих морські подорожі або водний спорт. Можна застосовувати в тих випадках, коли висока ймовірність потрапляння на телефон вологи. Недоліками протиударного і водонепроникного чохла вважається їх висока ціна.

Чохол-кобура - універсальний, підходить під багато телефонів і кріпиться до поясу.

Спортивний чохол - чохли для активних людей, які кріпляться до руки або ноги. Виготовлені вони з еластичних матеріалів.

Протиударний - підходить для всіх випадків, які супроводжуються високою ймовірністю падіння гаджета.

Сумісність

Остаточний вибір виду і матеріалу залежить від вподобань людини, але важливо, щоб чохол був сумісний з певною моделлю телефону. Вона легко визначається за збігом параметрів, розташування вирізів для камер і роз'ємів під навушники і зарядки. З огляду на дані характеристики, чохли розділені на 2 типи:

  1. Універсальний - чохол, який підходить на більшість моделей, але може слабо утримуватися на будь-якої окремої моделі.
  2. Спеціальні - чохли, зроблені виключно на певну марку і модель телефону. На інших, він буде марним.

Додаткове оснащення

Для більш безпечної експлуатації та декоративної прикраси, застосовують такі додаткові оснащення:

Захисна плівка - захищає екран від подряпин. Вона необхідна на додаток до деяких чохлів, які захищають тільки деякі частини смартфона.

Кришка-підставка - застосовується для смартфонів з великим екраном, для більш зручної експлуатації.

Кристали Swarovski - використовуються для візуального прикраси.

Відсіки - використовуються для зберігання карток, візиток або готівки.

Поради при виборі чохла

Перш ніж купувати на свій телефон чохол, потрібно визначитися з його призначенням і функціональністю. Насамперед необхідно вирішити, для чого він потрібен - для захисту пристрою, або для декоративної прикраси. Можете для початку поглянути асортимент на https://pocketstore.ua/.

Безпосередньо перед покупкою слід «приміряти» обновку на телефон, оцінити його в експлуатації, переконатися що всі роз'єми ідеально збігаються з вирізами на самому чохлі.

Важливим моментом є оцінка якості чохла. Неприпустимо присутність задирок, потертостей або дефектів. Якщо лінії швів нерівні або з чохла випадають деталі, краще утриматися від такої покупки.

Сьогоднішній ринок чохлів радує достатком асортименту, і кожна людина може без проблем знайти аксесуар для свого телефону. Деякі підприємства займаються виготовленням чохлів на замовлення, виходячи з побажань клієнта. Це обійдеться дорожче, але буде виглядати ексклюзивно.

0
репостів
0
репостів