Годинники Claude Bernard з'явилися в продажу в кінці 70-х років минулого століття. Компанія Claude Bernard названа в честь талановитого інженера годинникового виробництва, який народився в Швейцарській Юрі.

Клод Бернар працював в різних часових компаніях, що позначилося на його становленні, як кваліфікованого майстра. Завдяки вишуканому стилю моделей і бездоганній якості обраних матеріалів він зміг домогтися популярності і поваги. В знак визнання його майстерності була названа марка годин, яка входить в групу компаній EDOX & VISTA SА.

В основі філософії марки закладений дух творення в поєднанні з високим професіоналізмом людини, на честь якого названа компанія Claude Bernard. DСЕ годинник повинні відповідати новітнім віянням годинного дизайну, а так само відповідати вимогам якості, що пред'являються до годинника SWISS MADE.

Продукція компанії Claude Bernard пройшла перевірку на кількох попередньо відібраних ринках, і після того, як стало ясно, що годинник користуються попитом, почалося просування нової марки по всьому світу.

Виробництво годинників claude bernard знаходиться на Північно-Заході Швейцарії, там же розташована фабрика групи компаній EDOX & VISTA SА. Саме тут збирають і тестують працездатність механізмів та якість покриттів. У багатьох моделях використано PVD покриття. Практично всі жіночі годинники Claude Bernard прикрашені кристалами Swarovski.

Колекції Claude Bernard різноманітні, в них представлені як строгі моделі, так і спортивні.

Базова лінія складається переважно з моделей класичного елегантного дизайну. Жіночі годинники мають стильний дизайн, що поєднує класичну форму з незвичайними колірними рішеннями циферблатів, покриттів і ремінців. Чоловічі моделі відрізняє солідна стриманість.

У колекцію Claude Bernard Northline входять як чоловічі, так і жіночі годинники. Завдяки класичному спокійного дизайну, вони відмінно підійдуть діловим чоловікам. Годинник виконаний зі сталі, нерідко використовується золоте покриття. Ремінці переважно шкіряні коричневого або чорного кольору. У деяких моделях додатково є віконце дати, хронограф або часовий пояс. Жіночий годинник лінії Northline володіє елегантним дизайном і витриманий в сріблястому і чорному кольорах. Для любителів активного способу життя створена колекція Sport. Годинники з лінії Legenda трохи брутальні і ексцентричні. Ці годинники ускладнені додатковими функціями, корпус прикрашений широким безелем, а циферблат - великими цифрами. Жіноча колекція Fortuna виконана переважно в рожевому, зеленому, блакитному кольорах, а годинник з лінії Blaze підкорять мерехтінням і яскравістю.

Колекції Claude Bernard постійно оновлюються і поповнюються новими привабливими моделями.

Годинники Claude Bernard стануть відмінним придбанням для тих, хто хоче придбати якісну продукцію за розумною ціною.