Друк
Корисне чтиво

Використання мансарди в приватних будинках дозволяє істотно збільшити корисну площу житла. Підпокрівельний простір можна використовувати в якості приміщення будь-якого призначення: наприклад, зробити з мансарди спальню, вітальню або дитячу. Для того щоб забезпечити природне освітлення в такому приміщенні, необхідно задуматись питанням скління, і краще за все для цих цілей підійдуть якісні та красиві мансардні вікна виробництва Німеччини www.roto.com.ua.

Рекомендації по вибору мансардного вікна

Перш ніж вибрати мансардні вікна необхідно звернути увагу на наступне:

Особливості розміщення мансардних вікон

Важливо, щоб в кожному з приміщень було хоча б одне вікно. Єдиним винятком може виступати гардеробна або ванна кімната. Чим їх буде більше, тим більша кількість світла буде проникати всередину. Експерти стверджують, що розміщення вікон з різних сторін приміщення дадуть більше освітлення, ніж аналогічне вікно, розміщене в одній площині.

Проте, щоб визначитися з правильним розташуванням мансардних вікон важливо відразу прорахувати їх габарити, тип відкривання, кількість для кожного приміщення. Існують наступні рекомендації:

  1. Для дитячої кімнати - не більше двох;
  2. Для спальні - 2-3 вікна;
  3. Санвузол - 1 вікно.

Їх кількість визначає особливості розміщення. Так, одне вікно краще визначити з південного боку. Два вікна вигідно розташувати по обидва боки. Три варто розділити на два вікна з південної сторони і одне з протилежного.

Мансардні вікна важливо правильно встановити, інакше вони будуть промерзати, давати протікання або конденсат. Тому то так важливо звернутися до фахівців, які зможуть не тільки правильно монтувати вікна, але і підібрати спеціальний металопрофіль для даху, забезпечити грамотний монтаж водостічної системи, що позитивно відіб'ється на функціональності мансардних вікон.

Якщо купувати вікна концерну Roto Frank, то окрім гарантії якості від Німеччини на мансардні вікна, ви отримаєте якісний технічний сервіс. Спеціалісти не лише допоможуть у встановленні вікон, але в рамках гарантійних випадків будуть оперативно ліквідовувати будь які несправності.