Четвер, 20 травня 2021 — Сайт міста Шепетівка
Юні шепетівчанки зайняли призові місця на Всеукраїнській інтернет-олімпіаді
Розділ Освіта

Вихованці Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області здобули перемоги на Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань - 2021». Про це повідомили на сторінці позашкільного закладу.

19 травня у великій залі Шепетівської міської ради відбулися установчі збори з формування молодіжної дорадчої ради при Шепетівський територіальній громаді. Про це повідомили в пресслужбі органу самоврядування.

Уряд опублікував  розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Шепетівська громада отримає майже 10 млн. грн.

85 років тому польські сім'ї розпочали масово депортувати з державної прикордонної смуги в Казахстан
Розділ Події

Сьогодні, 85 років тому, за вказівкою вищого партійного керівництва Української РСР (хоча перше і останнє слово у даному питанні залежало від Москви) розпочався перший етап масової депортації польських сімей з державної прикордонної смуги в Казахстан. Тоді з Шепетівського району протягом 20-ти днів травня-червня 1936 року було переселено 384 польські сім’ї. Загальна ж чисельність депортованих під час цієї хвилі становила 26778 осіб.

Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 20 травня в Хмельницькій області зареєстровано 87032 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3369 - діти, 4895 - медпрацівники.

0
репости
0
репости