Версія для друку
Понеділок, 08 квітня 2019 17:24

Пліщинці хочуть приєднатись до Славутської міської ОТГ

Автор

7 квітня відбувся схід жителів села Пліщин Шепетівського району. Обговорювали декілька варіантів подальшої долі громади, а саме – добровільне приєднання до міста Шепетівки, обʼєднання із селом Плесна Шепетівського району та приєднання до Славутської міської ОТГ.

Славуту представляли: міський голова Василь Сидор, секретар Славутської міської ради Світлана Медведєва, голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та адміністративно-територіального устрою, депутат міської ради Оксана Деревенчук.

Село Пліщин – сільський голова Тетяна Квітніцька, депутати сільської ради, фахівці сільради та усі небайдужі селяни. Також серед присутніх – представники шепетівської місцевої влади – Шепетівської міської ради, Шепетівської райдержадміністрації та Шепетівської районної ради.

Зустріч відзначилася жвавим обговоренням, під час якого представникам влади адресувалося  чимало запитань. А це свідчення того, що жителі Пліщина переймаються подальшою долею свого села.

Напередодні зустрічі ініціативна група у складі представників громади села Пліщин звернулася до Славутської міської ради з пропозицією добровільного приєднання до Славутської міської ОТГ. У ході було опитано близько 450 жителів села, більша половина яких виступила «за» приєднання до Славутської міської ОТГ.

Суттєва більшість підтримала намір приєднатися і на сході села.

На думку міського голови Василя Сидора, село Пліщин територіально наближене до Шепетівки, тому доцільніше громаді розглядати можливість приєднання до цього міста. Також важливо виважено розглянути питання, при фінансовій можливості, створення на базі сіл Пліщин, Плесна обʼєднаної територіальної громади. Проте, враховуючи рішення щодо приєднання до Славутської міської ОТГ, це питання розглядатиметься разом із депутатами Славутської міської ради і буде обговорюватися з громадою міста.

Прес-служба Славутського МВК

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Фото