Версія для друку

У Шепетівській виправній колонії (№98) відбувся футбольний чемпіонат

Автор 11 червня 2021, 20:29

У «Шепетівській виправній колонії (№98)» за сприянням Хмельницької обласної асоціації футболу та Шепетівської федерації футболу були проведення змагання з міні – футболу. Про це повідомили на сторінці виправної установи.

У змаганнях брали участь чотири команди: «VIKTORY» , «Агрополюс», «MARS» та команда адміністрації установи «Вимпел».

Змагання проходили на протязі двох днів з 10.06. по 11.06.2021 року на стадіоні в одній із локальних дільниць установи.

Команди по жеребу були розділені на дві пари. Та команда, яка здобуває перемогу грає за перше місце, а команда яка програє за третє місце.

Переможцем змагань стала команда «ВИМПЕЛ», яка в першій грі здобула перемогу над командою «MARS» (10-1) та у грі за перше місце не залишила ніяких шансів команді «VIKTORY» (7:1). Отже, срібним призером змагань стала команда «VIKTORY», а бронзу виборола команда «Агрополюс».

Команди засуджених, які брали участь у змаганнях були нагородженні цінними подарунками (м’ячами ), а команди призери кубком та дипломами.

Такі заходи в установах виконання покарань дуже важливі, адже вони позитивно впливають на поведінку засуджених.