Версія для друку

Шепетівчани зазнали поразки у першому матчі чемпіонату області з футболу

Автор 17 травня 2021, 15:41

16 травня відбувся матч 1 туру чемпіонату Хмельницької області з футболу між командами «Колос» Полонне  та «Лісівник» Шепетівка. На жаль старт для шепетівчан став невдалим.

Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь «Колосу». На 47 хвилині другого тайму «Лісівник» зумів скоротити відставання, гол на рахунку Сітарука Сергія. Матч так і завершився з рахунком 2:1 на користь «Колосу».

Матч 2 туру «Перлина Поділля» Білогір’я – Лісівник відбудеться 23.05.2021р.

Нагадаємо, до участі у чемпіонаті заявлена 21 команда, яка розподілена на три групи. Шепетівку представляє команда «Лісівник», яка після жеребкування потрапила до 1 групи. Команди в групах грають за класичною схемою в два кола (дім – виїзд).