Понеділок, 29 вересня 2014 17:07

Урочисто відкрили пам’ятник Тарасу Шевченко

Автор
У неділю, 28 вересня, пройшла урочиста церемонія відзначення Дня міста Шепетівки. Цьогоріч ця подія стала ще більш святковою, оскільки вдалося реалізувати давню мрію шепетівчан. Провівши цілу низку переговорів на усіх рівнях і незважаючи на складну фінансову ситуацію у державі, вдалося повною мірою профінансувати довгоочікуваний пам’ятник українському мислителю, поету, художнику і просвітителю Великому Кобзареві – Тарасу Григоровичу Шевченку.
Авторами монумента виступили київські скульптори: Сидорук Олесь Юрійович та Крилов Борис Юрійович.

Перше слово на урочистостях з нагоди відкриття пам’ятнику Т.Шевченко принагідно отримав керівник міста Михайло Полодюк, який утвердив: «Душа Шевченка – це душа справжнього українця. В значній мірі Україна «ще не вмерла» завдяки Шевченкові, головною метою якого була боротьба поетичним і прозовим Словом за волю свого покріпаченого народу, пригніченого народу, за вільну, незалежну Україну.

Останні події приносять розуміння того, що боротьба посталої нації на революційному Майдані, на сході нашої країни – це теж пророчий дух Шевченка, що визначив живим і прийдешнім українським поколінням їхні життєві шляхи.

Саме у творчості Шевченка великі сьогоднішні патріоти віднаходять і можуть віднайти силу, наснагу і витривалість у боротьбі», - зауважив Михайло Іванович, звертаючись до учасників заходу.Почесну місію декламувати творчість митця під власний акомпонимент на музичному інструменті довірили одному з найпалкіших патріотів та послідовників Кобзаря – Богдану Одуду.

Стосовно народних колективів, які також припали до душі шепетівчанам,- це хор районного будинку культури. Виконавці були одягнуті у національний одяг та з піднесеним настроєм дарували нотки шевченківських творів.

Із знаковою подією у житті шепетівчан вітали також гості свята.

Люди, участвующие в этой беседе

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Тарас Шевченко - Хохли<br /><br />Хохол останется хохлом <br />Хоть ты пусти ЕГО в Европу <br />Где надо действовать умом, <br />Он напрягает только жопу. <br /> ***<br />И потому-то на Руси <br />Завещано аж Мономахом: <br...

Тарас Шевченко - Хохли<br /><br />Хохол останется хохлом <br />Хоть ты пусти ЕГО в Европу <br />Где надо действовать умом, <br />Он напрягает только жопу. <br /> ***<br />И потому-то на Руси <br />Завещано аж Мономахом: <br />"Связаться Боже упаси! <br />С тремя - жидом, хохлом и ляхом ". <br /> ***<br />Коварен жид, хотя и слеп ; <br />Кичливый лях - похуже бляди, <br />Хохол же - съест с тобою хлеб, <br />И тут же в суп тебе нагадит<br />1851р.<br /><br />Єслі хто сомніваєця шо це Шевченко - тому Гугля в поміч:<br />https://www.google.ru/search?hl=ru&;q=%D0%A2+%D0%93+%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D0%A5%D0%BE%D1%85%D0%BB%D1%8B&gws_rd=ssl#newwindow=1&hl=ru&q=%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D1%85%D0%BE%D1%85%D0%BB%D1%8B<br /><br />так шо Шевченяку - на гілляку, шановні свинофашисти 8)

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением