Четвер, 04 вересня 2014 09:21

Як кремлівські пропагандисти нашого земляка хоронили

Днями мережею, на антиукраїнських та сепаратистських ресурсах, почались ширитись повідомлення про 76 загиблих українців. Був приведений список військовослужбоців та навіть фото їх документів, які ніби забрали вже у мертвих вояків. В списку був і наш земляк з Шепетівки, Савицький Борис Борисович.
Список убитых украинских военнослужащих, по найденым на поле боя документам (Южный котёл)... может какая мать/жена/сестра увидят своего...

Ось такими словами підкріплювався список у багатьох репостах та поширеннях данного списку.
Ми вирішили перевірити дану інформацію і вийшли безпосередньо на шепетівського військовослужбовця, який повідомив, що з ним все гаразд і пояснив як його документи опинилися у сепаратистів.
Паспорт і посвідчення водія були втрачені в зоні бойових дій!!! В донецькій обл. В селі Степанівка!! Документи знаходилися в Бтрі а я з групою був на виконнані завдання приблизно о десятій вечора начався тяжолий бій між сепарами і нами!!! Так як сили сеператистів перевищували в десять разів більше чим нас нам прийшлося виходити з місця бою а документи залишилися в бтрі!!!
Ось таким чином, як ви бачите, кремлівська пропаганда намагається залякати українців, щоб нові добровольці не їхали на схід країни, брати участь у неоголошеній війні з росіянами та проросійськими найманцями. 
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода