Субота, 22 лютого 2014 18:41

Шепетівщина ховає Героя Небесної сотні Майдану

Автор

Цей день увійшов в нашу пам'ять  - скорботним днем. Сьогодні все місто зібралося, щоб вшанувати пам'ять людини, яка яскравою зіркою була і є над землею України та над землею Шепетівки, і саме такою зіркою був Герой Майдану - Дзявульский Микола Степанович.

21 лютого на площі Шевченка пройшла громадянська панахида, більшість людей, що прийшли знали Миколу Степановича особисто, і кожен з нас знав про його велику любов до України, до Бога і до ближнього. Прощальні слова сказали шепетівчани: побратим Михайло Полодюк, вчителі з якими працював Дзявульський, секретар міської ради Липкань, побратими зі Славути, священники. Говорили про нього як непересічну особистість, талановиту людину і палкого патріота, людину вільного духу. Він горів світлом, що запалювало надією і вірою інші серця.

На сесії міської ради було прийнято рішення про перейменування на його ім'я одну з вулиць міста Шепетівки і названо на його честь площу. Вічну пам'ять про нього бережімо і задля його заслуг, і задля власної самоповаги та гідності. Він учив шануватись і творити добро. Царство йому небесне! Вічна пам'ять!

Фотозвіт із панахиди

Останнє редагування Середа, 20 лютого 2019 00:57

Відео

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

:cry: :cry: :sad: :sad: :eek<br />мені дуже страшно, що робиться в Україні......я навчаюсь у Шепетівці і знаю, що було декілька днів назад...і я дивуюсь...добре що їздив патруль і не було великого хаусу, і не було такого як у нашій...

:cry: :cry: :sad: :sad: :eek<br />мені дуже страшно, що робиться в Україні......я навчаюсь у Шепетівці і знаю, що було декілька днів назад...і я дивуюсь...добре що їздив патруль і не було великого хаусу, і не було такого як у нашій столиці.....СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Слава герою дякуєм дякуєм весь Львів вшановує память герою із славного м.Шепетівки

This comment was minimized by the moderator on the site

Как так вышло что хоронили 22 а объявление висело что будут 23-го? У меня жена хотела сходить, а уже поздно было.

This comment was minimized by the moderator on the site

Очевидно хлопці, які друкували оголошення, помилились, бо і у вк такожи хтось із датою помилився. Тим не менш народу було дуже багато, всі чули коли панахида на останньому Віче та і на сайті була вказана вірна дата

This comment was minimized by the moderator on the site

Да, я уже переспросил где же она читала - выяснилось что в этих ВК.

This comment was minimized by the moderator on the site

Погано що у цих меморандумах ні слова про те, що потрібно платити людям заробітну плату, і відмахатись нарешті від підприємців. Знімайте свої пільги, але дайте ж і людям нормально працювати.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением