Вівторок, 15 березня 2022 — Сайт міста Шепетівка
Пальне найближчим часом має подешевшати, а податки будуть знижені
Розділ Бізнес

Україна має сформувати потужний економічний тил, який дозволить забезпечувати армію і країну всім необхідним. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у відеозверненні 15 березня.

В Україні почалася мобілізація військовозобов'язаних, які не входили до резервістів першої черги, повідомив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України Роман Горбач на брифінгу в Ukraine MediaCenter Kyiv.

20 день війни. Ситуація в області стабільна та контрольована. Про це повідомив під час сьогоднішнього брифінгу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

На Шепетівщині планують створити понад 60 гектарів лісових культур
Розділ Бізнес

Шепетівський лісгосп планує створити навесні понад 60 гектарів лісових культур. Аби вчасно впоратися з поставленим завданням, вартові зелених шат ретельно готуються до лісокультурної кампанії.

Зараз наша країна переживає важкі часи, часи які без жодного жалю забирають у нас найцінніші речі, можливість насолоджуватися мирним небом, будувати майбутнє та просто жити, руйнується інфраструктура, житлові будинки, а найстрашніше гинуть люди. Та в останні дні, наші рятвальники замість того щоб кинути всі сили на порятунок життів людей, змушені гасити палаючі сухостої.

Слідчі Шепетівського РУП оголосили підозру 32-річному шепетівчанину в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. Про це повідомили у Шепетівському районному управлінні поліції.

Розпочалася двадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Міністерство оборони України опублікувало оперативну інформацію станом на ранок 15 березня.

0
репости
0
репости