Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 29 жовтня 2014 — Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)
29 жовтня Шепетівкою промайнула радісна звістка, що на батьківщину повертаються військовослужбовці, яких декілька місяців тому проводжали на схід нашої держави у зону проведення АТО. Земляки зустрічали своїх захисників хлібом-сіллю, квітами, солодощами під акомпанемент духового оркестру.
Розділ Події
Центральна виборча комісія обробила всі протоколи і після отримання протоколів з мокрими печатками готова оголосити результати виборів по 190-му виборчому округу, в який входять міста Шепетівка, Славута, Шепетівка та Полонський, Славутський, Шепетівський райони.
Розділ Події
28 жовтня о 9:26 на пункт зв’язку 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку на вул. Миру в с. Дубіївка.
Середа, 29 жовтня 2014 17:26

Родинна пам’ять про війну

Так називається виставка, яка присвячена 70-й річниці визволення України від нацистських військ. Вона відкрилась сьогодні у літературно-меморіальному музеї Миколи Островського. Серед виставкових матеріалів представлені фотокартки із сімейного архіву родини Поліщук. На знімках, які передала небайдужа родина, зображений учасник бойових дій Радянсько-німецької війни, командир 133 окремого полку зв’язку, уродженець села Хролин Шепетівського району Кирило Поліщук.
Розділ Культура
28 жовтня, з нагоди 70-ї річниці визволення України від нацистських військ, відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу «Вічний вогонь».
Розділ Події