П'ятниця, 10 вересня 2021 — Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)
На ПРАТ «Шепетівкагаз» умовно горів резервуар з блакитним паливом
Розділ Події

9 вересня Шепетівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі резервуару на приватному акціонерному товаристві «Шепетівкагаз». В навчаннях взяли участь адміністрація об’єкту, швидка допомога, поліція.

9 вересня Судилківський сільський голова Тетяна Котик побувала у селі Пашуки з почесною місією - вручити посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» жительці села, багатодітній матусі Редьці Антоніні Іванівні. Нагородою удостоєно указом Президента України від 07.05.2021 року за номером 188/2021.

Хмельницька ОДА інформує: станом на 14.00 10 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 91232 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3588 - діти, 4895 - медпрацівники.

З 10 вересня 2021 року на території Хмельницької області проводиться пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків АН-2. Про це повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Шепетівчани повернулись із міжнародного конкурсу талантів у Болгарії
Розділ Культура

Народний аматорський ансамбль української пісні Шепетівського міського будинку культури «Колорит» повернувся додому з Міжнародного конкурсу «Таланти 21 століття», що проходив у Болгарії. З 4 по 9 вересня у конкурсі брали участь 40 колективів з України та Болгарії.