Четвер, 19 вересня 2019 22:35

«Шепетівський ремонтний завод» успішно протестував свою розробку

В липні місяці 2019 року на одному з військових полігонів державним підприємством «Шепетівський ремонтний завод» було успішно проведено кваліфікаційні випробування дослідних зразків чотирьох направляючих труб артилерійської частини виробу БМ-21 «Град».

На даному етапі підприємство завершило повний цикл освоєння та виготовлення усіх комплектуючих, що входять до складу артилерійської частини виробу БМ-21 «Град». Таким чином підприємство успішно освоїли випуск пускових установок без російських комплектуючих.

Нагадаємо, «Шепетівський ремонтний завод» розробило проєкт реактивної системи залпового вогню, яка отримала позначення БМ-21УМ і назву «Берест». Це глибока модернізація існуючого комплексу БМ-21 «Град». Її суть – у заміні існуючих агрегатів, а також у застосуванні нових пристроїв. Всі комплектуючі − українського виробництва, що значно знижує вартість виробу й виключає імпортозалежність. «Берест» здатний замінити у військах морально й фізично застарілі ще радянські «Гради».

Нещодавно проведено успішні ходові випробування «Береста», вирішено замінити шини на потужніші, для збільшення прохідності авто на місцевості.

Відео

Останнє редагування Четвер, 19 вересня 2019 22:55
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением