Розділ Спорт

Відбувся чемпіонат міста з шахів

Автор sportinshepet.at.ua 30 грудня 2013, 11:16
28 грудня завершився Чемпіонат міста Шепетівки з шахів 2013 року серед чоловіків. Змагання, в яких взяли участь 14 шахістів, проходили в міському шаховому клубі «Дебют». Турнір проводився за коловою системою в одне коло. Кожен учасник отримував 90 хвилин до кінця партії. Чемпіонат є відкритим і, не зважаючи на свою тривалість, в ньому щороку приймають участь любителі шахів з інших міст. Цьогоріч м. Славута була представлена двома учасниками.
Щонеділі, на протязі трьох місяців, усі бажаючі могли спостерігати за важкою та цікавою боротьбою за шахівницями. В підсумку, як і личить цікавим змаганням, призери та переможці турніру стали остаточно відомі тільки в останньому турі. Отже, чемпіоном міста Шепетівки з шахів 2013 року серед чоловіків став Тарасюк Сергій, який набрав 10½ очок з 13 можливих. Друге місце, з відставанням в півочка, посів ветеран шахового спорту  нашого міста Губін Олександр. Третє місце з 9½ очками посів представник м.Славута Гіжицький Василь, який лише за кращим додатковим показником коефіціентом Бергера випередив Тарасюка Руслана.

Чемпіонат організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради та федерацією шахів м.Шепетівки.