Відповісти: Кір атакує: на Хмельниччині інфекцію “підхопили” троє немовлят

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Кір атакує: на Хмельниччині інфекцію “підхопили” троє немовлят

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

MestniyIvan пише: У нас уже объявили карантин)

Де саме?

У нас уже объявили карантин)

  • Водолаз Пабабасов
  •  аватар


Кір продовжує поширюватися Хмельниччиною. Кількість хворих за останні тижні знову почала зростати. Про це говорять спеціалісти із обласного лаборотарного центру МОЗ.

- В області у нас продовжується періодичний підйом захворюваності на кір. Він нікуди не дівся. Він “розквітає” і поширюється, - каже лікар-епідеміолог лабораторного центру МОЗ у Хмельницькій області Лариса Калінер. - Якщо говорити за ситуацію з початку року, то найбільш інтенсивний процес у Полонському, Деражнянському, Волочиському і Старосинявському районах.

Дивлячись на ситуацію в місті Хмельницькому, то кількість хворих і рівень пиширення за декілька тижнів тут стануть найбільшими. З початку року в області зафіксовано 480 випадків захворювань на кір. Більшість із них - діти.

Чергові захворювання серед дітей до 1 року зафіксували минулого тижня. Таких було 3. Загалом по області інфекцію “піхопило” 57 людей. Серед них 25 - у місті Хмельницькому. Поширення кору на Хмельниччині за минулий тиждень: 57 випадків 23 - дорослі 34 - діти до 1 року - 3 1-4 роки - 5 5-9 років - 12 10-14 років - 14

Довідково: Кір - інфекційна хвороба, яку спричинює вірус. Характеризується вираженою автоінтоксикацією, гарячкою, запальними явищами з боку дихальних шляхів, кон'юнктивітом, появою своєрідних плям на слизовій оболонці ротової порожнини і папульозно-плямистим висипом на шкірі. Це одне з найбільш заразних вірусних захворювань, Найбільш сприятливими до кору є діти, тому відносять хворобу нерідко до так званих дитячих інфекційних хвороб.

Долучення:

Час відкриття сторінки: 0.298 секунд

Авторизація