Відповісти: Почему жители Шепетовки не гибнут от СПИД-ВИЧа?

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Почему жители Шепетовки не гибнут от СПИД-ВИЧа?

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

• MironJew
  •  аватар
02 серп. 2019 09:31
Мирон

Мирон

12 груд. 2013 11:02
Почему жители Шепетовки не гибнут от СПИД-ВИЧа?

яка логіка? в копіпасті на інших форумах?

12 груд. 2013 07:24

LuK пише: шо це за профессор Шепетовской центральной больницы Б.Б.Сидоренко :lol: :lol: :lol:
Шановний ,харош тут тролити та копіпостити.!!!
чи тобі платять за такі статейки,бачу ти дуже багато форумів зафлудив ними
відправлю в бан! :evil:
якщо тобі так цікава темя СНІДУ,то пропоную вивчити ще тему цирковірусу B)

На жаль, проти лому /бану/ не має прийому /логіки стверджень/.
Дякую за спілкування.

13 лист. 2013 12:46

шо це за профессор Шепетовской центральной больницы Б.Б.Сидоренко :lol: :lol: :lol:
Шановний ,харош тут тролити та копіпостити.!!!
чи тобі платять за такі статейки,бачу ти дуже багато форумів зафлудив ними
відправлю в бан! :evil:
якщо тобі так цікава темя СНІДУ,то пропоную вивчити ще тему цирковірусу B)

13 лист. 2013 12:25

LuK пише: Є снід в Шепетівці ,і люди від нього вмирають :(
Десь місяць тому померла жінка.
І хворих дуже багато.
інформація від медиків.

Вы лично читали историю болезни этой умершей женщины?
Спасибо!

13 лист. 2013 12:21

lamer85 пише: Ви..................................... нема.

1/. «Ви хочете знайти відповіді? Навряд. Просто доносите свою точку зору. ОК. Якщо вам хочеться ВІРИТИ, що СНІДУ не існує - ваше священне право, і я не буду (а головне не хочу, і НЕ ПОВИНЕН) вас переконувати у протилежному.»
Ви все ж неуважно перечитали мою статтю. Бо головне питання, що мене турбує не те – Є ЧИ НЕ Є ця хвороба, а те чи правильно наша Держава реагує на факт наявності чи відсутності ВІЛ. Бо, якщо хвороби не має, то куди поділися ті мільярди мільярдів, які витрачені за останні 40 років на боротьбу з ВІЛ? А коли ВІЛ є, то що сьогодні робить Держава по захисту населення?
ДАЛЕЕ - ВЫНУЖДЕН ПИСАТЬ ПО-РУССКИ. Итак, если ВИЧ существует, то кому, как не Вам знать «підтверджені авторитетними джерелами» данные о том, что ВИЧ по степени заразности и смертОНОСТНОСТИ идентичен чуме и холере, которые в средние и начальные века уничтожали за 1-2 летних месяца целые государства и доже ЦЕЛЫЕ ЦИВИЛИЗАЦИИ?
Кому, как не Вам, знать «підтверджені авторитетними джерелами» данные о том, что на Украине уже 40 лет числится 130 тыс. ВИЧ – инфицированных?
Кому тогда, как не Вам, задать себе вопрос – почему у нас числится до сих пор 45 млн. относительно здорового населния, А НЕ 45 МИЛЛИОНОВ ТРУПОВ?
Почему Вы до сих пор не стоите у Рады и не требуете принятия мер по ликвидации ВИЧ, который так же заразен и смертелен, как чума или холера? Или Вам лично жизнь надоела?

2/. «Кому треба - тому моїх аргументів вистачило, тим більше, що всі вони підтверджені авторитетними джерелами.»
Какие АВТОРИТЕТНЫЕ источники Вы используете, если интернет и надписи на заборах уже никто не признает за доказательства? Доказывать наличие ВИЧ я предлагаю в такой форме:
СПИД-ВИЧ существует, ибо каждый школьник, а тем более студент медВУЗа знает, что вирус иммунодефицита человека открыт 31 февраля199... года американским ученым А.А.Сидоровым в Калифорнийском университете, за что последний был награжден Нобелевской премией. Трансляцию вручения премии я видел ЛИЧНО по УТ-1 32 февраля 18.00 того же года. На Украине подтвердил опыт выделения ВИЧ в пробирку профессор Шепетовской центральной больницы Б.Б.Сидоренко, с которым я проживаю уже 20 лет на одной лестничной клетке и дружу семьями....

3/. «…Можна не вірити у існування хвороб, що передаються статевим, чи інєкційним шляхом, і вести безладне статеве життя, чи не купувати в аптеці одноразові шприци…»
Так что, дорогой коллега по сайту, здесь вопрос стоит перед правительством не так, как Вы трактуете - «Можна не вірити /или верить/ у існування хвороб»…
Вопрос стоит в том, что или Правительство УМЫШЛЕННО НЕ ПРИНИМАЕТ МЕР по борьбе с ВИЧ /а какие Вы лично знаете меры и насколько они могут быть эффективны против ВИЧ, которая смертельна, как чума или холера???/, или (если ВИЧ нет), то правительство должно отчитаться за миллиарды, потраченные на борьбу с несуществующим ВИЧ. Вы поняли мою мысль, почему Власть ничего не делает? - Боится ответственности В ЛЮБОМ СЛУЧАЕ решения этого вопроса!!!

11 жовт. 2013 06:53

Є снід в Шепетівці ,і люди від нього вмирають :(
Десь місяць тому померла жінка.
І хворих дуже багато.
інформація від медиків.

10 жовт. 2013 22:10

Ви хочете знайти відповіді? Навряд. Просто доносите свою точку зору. ОК. Якщо вам хочеться ВІРИТИ, що СНІДУ не існує - ваше священне право, і я не буду (а головне не хочу, і НЕ ПОВИНЕН) вас переконувати у протилежному. Кому треба - тому моїх аргументів вистачило, тим більше, що всі вони підтверджені авторитетними джерелами.
Колись люди вірили, у те, що Земля - це плаский диск, що стоїть на трьох слонах. Сьогодні це уже смішно, але і СЬОГОДНІ є ті хто ВІРИТЬ, що Земля таки плоска, а всі свідчення її "кулястості" - не більше ніж жидо-масоньска змова. Людина має право ВІРИТИ у що їй заманеться. Інше питання до чого призведе така віра? Можна не вірити у існування хвороб, що передаються статевим, чи інєкційним шляхом, і вести безладне статеве життя, чи не купувати в аптеці одноразові шприци. Дійсно, анафіга, як той казав? Зазвичай у лікарнях в сміттєвих урнах можна знайти уже використані. А чого б і ні? Немає ж ніяких страшних невілоквних хвороб? Протер гарненько - і знов можна прививку робити. Про використані презервативи я уже мовчу - цього добра буквально під ногами навалом. Спробуйте - через кілька місяців повідомте форумчан про результати. Вже тоді точно будемо знати - є вони ті сніди, чи нема.

10 жовт. 2013 14:55

lamer85 пише:

Странник пише:

lamer85 пише: Ну насправді суперечки такої (існує ВІЛ\СНІД чи ні) ніхто не веде. Кричать про це лиш журналісти газети "Савєршенна сєкрєтна", "голубці", та різного роду б...ді яким потрібне виправдання їхньої поведінки.
На рахунок невиліковності -
1/.існує ще чимало невиліковних хвороб, ліків від яких не можуть знайти уже століттями, не те що 40 років.
2/В.ІЛ\СНІД - це один з яскравих наслідків сучасної деморалізації людства (адже виник він у середовищі гомосексуалістів, і поширюється ними ж, та тими хто не дотримується моральних норм).
Багатьом неприємно визнавати просту істину - "що людина сіє, те саме й жне". Особливо в таких речах. Ми ж такі розумні, сучасні і продвинуті. Навіщо нам мораль, духовність і т.п.? Це все для релігійних фанатиків і старих пердунів. Але - природа не терпить пустоти. СНІД і йому подібне - це лише початок. Далі буде гірше. Та нашому "продвинутому" поколінню як у тій приказці - "ти к..ві сци в очі - а вона тобі - дощ іде". Будемо здихати від снідів і ще якихось зараз, будемо далі тр..ти все що ворушиться, і кричати про "світові змови".

ЩО Б ВАШ КОМЕНТАР НЕ БУВ ГОЛОСЛОВНИМ, прошу Вас:
1/. Викладіть, будь ласка, перелік РЕАЛЬНИХ хвороб до яких ЗОВСІМ не знайдено ліків.
2/. Назвіть наукові джерела /інтернет і написи на парканах звичайно не рахуються/ у тому, що ВІЛ\СНІД виник у середовищі гомосексуалістів.
3/. Назвіть - хто, коли і у якій країні відкрив ВІЛ\СНІД і отримав за це премію Нобіля, а також хто підтвердив це відкриття на Укриїні і отримав за це шанування від Президента України.
4/. Ви не відповіли на жодне моє запитання у основному матеріалі. Це трудно, чи взаглі не можливо?
Дякую.

1. Поліоміеліт, астма, діабет і т.д.
2. Altman LK. New homosexual disorder worries officials, The New York Times - (випуск 11 травня 1982 року), 5 випадків пневмонії, та 28 саркоми Капоши. Усі хворі - чоловіки, що практикували гомосексуальні стосунки. Це перші у світі зареєстровані випадки СНІДу.
3. 1983, в інституті Луї Пастера, Люка Монтанє виділив ретровірус. У 2008-му році він отримав за це Нобелівську премію (Белозеров, Е. С., Змушко, Е. И. ВИЧ-инфекция. — второе, переработанное и дополненное. — Санкт-Петербург: Питер, 2003. — С. 368. — 3000 экз. — ISBN 5272003748)
4. Це на важко, просто відповіді на ці запитання самоочевидні.

Извините, у меня на компе барахлит украинский регістр, поэтому пишу по-русски.

1/. Я не медик, но астма и діабет не имеют по-моему вирусной основы. Полиомелит – не могу сказать. И всё же, Вы хотите сказать что эти болезни так же, как и ВИЧ, смертельно заразны и КАЖДЫЙ БОЛЬНОЙ обречен на смерть? Конечно обречен, ибо –лекарства нет?
2/. Вы не могли бы привести медисточник из дореволюционной России?
3/. Я уже подчеркивал, а Вы меня выше цитировали и НЕ ВОЗРЖАЛИ в том, что интернет и надписи не заборах не есть аргументы. Вы черпаете информацию из интернета. Если нет, то назовите мединститут в России или на Украине в котором ОФИЦИАЛЬНО рекомендуется использовать труд Ваших авторов Змушко и Белозерова. Это будет не трудно проверить прямой перепиской с медзаведеним.
4/. Мы с Вами ведём полемику, но эту полемику просматривают и ДРУГИЕ лица. Поэтому прошу Вас таки ответить на мои вопросы, ибо получится, что Вы в моём материале прочли только заголовок и последний абзац. Согласны? Ведь есть два варианта "не ответов":
- Ответы очевидны;
- Оппонент НЕ МОЖЕТ ответить на вопросы и включает «д…у».
Спасибо!

10 жовт. 2013 14:13

Dj Os пише: Друже ти забув один момент, пташиний грип можна вилікувати а ось СНІД ні

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
1/.Ви дещо, друже, так би мовити, десь проскочили таку загально-визнану інформацію, що пташиний грип разом з свинячим, разом з армагедоном у грудні 2012 р. повсюди у світі, за винятком, очевидно, Шепетівки,- визнано лохотроном, хоча багацько до того визнання птиці та худоби побили задарма! Але ж Ви пам'ятаэте, що кілька випадків того грипу призводили до того, що цілі Держави визначалися зонами, куди не допукалися туристи? А на Украъні офіційно майже 40 років "рахуэться" 130000 смертельно заразних ВІЧ-інфікованих... А чому ми з Вами тоді ще не трупи? Бо їмо цілюще сало кожен день? Адже офіційно заразність та летальність ВІЧ прирівнюється до холери!!!

2/.Що потрібно робити, коли в селі, місті, районі, області виявлена епідемічна ситуація?
В цьому випадку область / інфікована місцевість/ має бути оточена військами і нікого не повинні від туди випускати. Чи це так? Чи СНІД не заразний? Чи його вже не називають Чумою тисячоліття?

3/.Особисто Вам не підозріле те, чому з 1979 року не можуть знайти РЕАЛЬНИХ ЛІКІВ ПРОТИ хвороби при таких величезних витратах?
Можливо, Ви назвете адресу аптеки у місті, де можна купити ліки від ВІЛ-СНІДу?

Дякую.

Час відкриття сторінки: 0.202 секунд