Відповісти:

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми:

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

08 серп. 2019 16:51
Світлове оформлення банкетних подій (день народжень, весіль, вечорин)

Знаю таких хлопців,на своє весілля замовляв.Все було круто,ціни помірні.Хворим епілепсією не рекомендую замовляти,світильники в дійсності грохають будь здоров.

30 лип. 2019 23:57

Точно є такі хлопці минулого року ставили світло на Forest коли DJ ALEX приїжджав отлічно народ поколбасився! За світло 5+!

• Анонімність
  •  аватар
30 лип. 2019 23:02

Є ще одні хлопці в Шепетівці приїздили до нас в Славуту на свадьбу Віталій та Руслан таке шоу загрохали справжня дискотека! Дешевші чим Чорний але якщо порівняти в Віталія та Руслана приборів більше! Дим машин дві стробоскопи теж два, лазери два бульки ! Інші дискотечні прибори! Взахваті я та мої столичні друзі! 097-7529001 номер здається Віталія якщо ні то Руслана!

30 лип. 2019 22:36

096-465-66-19 Сергей

30 лип. 2019 22:03

Є такий пан Чорний ціна напевне 100 американських правда там лише фонові проста засвітка! Стробоскопа нема лише дим! якщо цікаво номер дізнаюсь! А за що 100 американських то і сам не знаю ? За блималки?

30 лип. 2019 15:28

Попитайте у тих хто веде шкільні дискотеки, у них є

• Анонімність
  •  аватар
30 лип. 2019 08:34

В сестри свадьба хочу зробить сюрприз нікому не секрет, що майже кожен кабак має своє світло але цього мало підкажіть може хто займається в Шепетівці? Цікавить, дим, бульбашки, стробоскоп, динамічні світлоприбори! Яка ціна на ці послуги!

Час відкриття сторінки: 0.246 секунд