Відповісти: Укрупнення районів, або селище Шепетівка Славутського району.

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Укрупнення районів, або селище Шепетівка Славутського району.

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

Адмін , пліз, забань цього славуцького умніка навічно!

Єдине в чому я з тобою згідний це добудова блоків але в цьому зацікавлений Нетішин а Славута постільки поскільки! Не всі мають освіту спеціальну технічну та і відбір напевне жосткий! В Релейщики, Таішніки не беруть з ПТУ, а так КИПовцем чи старшим куди пошлють! Так і всюди якщо спец то маєш роботу і в Шепетівці, Славуті, Нетішені а якщо ЙУХ то тільки на форумі поговорить!

Який ретранслятор? В Полнному телевежа ще за часів совка! А передавачі з хмельницького РПТЦ старі! Доречі в Шепетівці теж працювала телевежа аналогового мовлення яка транслювала 5 каналів радіусом мовлення 50 км! Як на твою думку працівник з профільною освітою при совку дибіли телевежу розмістили в Полонному? Так цільком правильно її там і залишить замінивши обладнання яке транслює Т2 точніше воно там вже давно працює рік чи два! І ще одне Поживем побачим! Сиди в свому ОТГ Славутському!

Только в отличии от тебя, покидёк, никто из нас не приполз, як брудный пацюк, на ваши форумы - и не стал смердеть. Так что горит у тебя, шакала.
За статус для Сергейка "Славутьске бидло" - велике дякую админам.

Дебіли якраз живуть в Шепетівці. Ще коли навчався у вас, усі були люди як люди, а місцеві постійно торочили про те, наскільки ваше місто кручє ніж сусідні. Ось і добалакались. Будують ретранслятор в Полонному а не в Шепетівці, підіймається виття що нас хочуть знищити, починають шукати кому це вигідно. Ця тема є на форумі, лінь шукати. Те ж саме було коли у Славуті першою Нова Пошта відкрилася. Таких прикладів багато. Згідно з новою концепцією розвитку округів, головним критерієм буде не госпітальний округ а щільність населення. І завдяки Нетішину вона більша навколо Славути. Бо три міста рівномірно віддалені від Славути. Плюс в Славутськом районі 80 сіл проти 60 в Шепетівському...мені пофіг де буде центр, на мою зарплату це не впливає. Більше для мене важливо це добудова блоків, бо це позитивно вплине на Славуту. Але ваше виття та ниття дико харить. Бо як москалі, дивитесь на усіх зверхньо, вважаючи себе вище жителів навколишніх міст. Пл вашому усе має бути лише у вас і тільки у вас. Але пам'ятайте що нічого постійного нема, усе змінюється.

Ще поки нічого не ясно

  • Анонімність
  •  аватар

Ура Шепетівка залишається, як районний центр. Будемо надіятись на краще.

І ще одне як би не було і хто б де не бздів реакція на написане і прочитане відбулась в Сергійка аж весь Нетішин засміявся отож друже пишу тобі щераз - нормальні хороші люди є в Славуті, Нетішені, Шепетівці но це не ти! Сходи в церкву покайся навчись любити ближнього хоча б за те що він є! Зміни своє світобачення ! Або другими словами Будь попроще и к тебе люди потянутся!

sergei пише: Сраний бидляк Ліберман, мені фіолетово. Славута і Нетішин обласного підпорядкування. Тому що де і як буде на нас не впливає. Але приємно було бачити ваше бздіння. Я отримав задоволення від виття миронів та інших персонажів вашого вимираючого зоопарку.

Хворий і не лікується! Як тобі фіолетово то навіщо такий срач розвів? Але бидло є бидло! Пішов нах з форуму, тусуй на форумі Славутської ОТГ. Всього найкращого, з таким гівном немає бажання вести дискусію.

Поживем побачим!

Час відкриття сторінки: 0.227 секунд