Відповісти: Достали самогонщики

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Достали самогонщики

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

09 бер. 2018 12:15
Достали самогонщики

Urfin пише: Саме прикро що про цю прапорщицю по вул. Воровського 25 знають і попередні і теперішні керівники оновленоі поліціі та дільничий інспектор, але чогось іі бізнес процвітає. Питання, а чим зацікавлені правоохоронці в такій бездіяльності, відчувається конфлікт інтересів з іх боку, а саме корупція з якою. вся влада бореться.


Ну а шо делать... Людям в основном пофик, а полициянты все равно с этого имеют...

08 бер. 2018 22:40
Достали самогонщики

Самогон гнати зараз вигідно, адже цукор дуже дешевий.

02 бер. 2018 15:15
Достали самогонщики

Це не конфлікт інтересів , а загальні інтереси в цьому ділі) Так домовити - лівачок.
Колективних заяв нема , от і справи нема).

28 лют. 2018 21:43
Достали самогонщики

Саме прикро що про цю прапорщицю по вул. Воровського 25 знають і попередні і теперішні керівники оновленоі поліціі та дільничий інспектор, але чогось іі бізнес процвітає. Питання, а чим зацікавлені правоохоронці в такій бездіяльності, відчувається конфлікт інтересів з іх боку, а саме корупція з якою. вся влада бореться.

25 лют. 2018 00:24
Достали самогонщики

Мало там молоді поспиваллся, а втих самих гнидниках-ригаловках типу смаку , корчми і т.п. Той пятачок Першотравневої - паркової десятиліття там вже функціонує і ті жінки відверто кажуть,що вони платили і платять і пофіг їм, в них бізнес.

23 лют. 2018 08:08
Достали самогонщики

Під час виробництва самогону туди теж можна закинути всякого ГГГГГ ! Виробництво на продаж за для збагачення!

22 лют. 2018 19:44
Достали самогонщики

Раніше тудою ходив на роботу, відверто під**бали ті алкаші. З самого ранку вже там тусуються,влітку в парку сплять поряд дороги або біля тієї самої точки. Йдуть крадуть метал, здають до Веселкових і на ці гроші йдуть бухати. Збс романтика

22 лют. 2018 19:07
Достали самогонщики

Тільки не подумайте, що захищаю їх, але... Чи буде менше алкашні, якщо не буде точок?.Теоретично, звичайно. Перестануть пити? Ні. Що будуть пити?Магазинну? Дорого. Хіба що так звану пальонку. Вже були напилися, скільки там, більше 50-ти людей на той світ пішло.І не факт, що усі були конченою алкашнею, бо ті як правило по точкам шукають, там дешевше.То ще не факт,що краще було б пити, самогон чи х.з. що під етикеткою. Як на мене краще взагалі не пити, але як кажуть кожному своє.

22 лют. 2018 10:28
Достали самогонщики

Давайте в темі виложувати адреси таких точок. Можливо хтось з них злякається розголосу, можливо комусь буде нудно і піде по адресах палити.

22 лют. 2018 09:53
Достали самогонщики

Міліція "кришує", навіщо їй колоти курку, яка яйця золоті несе? Або люди (в що я не вірю) підуть бастувати до міліції. або поки хтось не спалить 2-3 таких точок і ті вже будуть МОЖЕ боятись.

Час відкриття сторінки: 0.224 секунд